Oğlak Burcu Çiçeği

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Oğlak Burcunun Çiçeği ve Oğlaklara Alınabilecek Çiçekler

  Oğlak burcunun şanslı çiçeği Amaril'dir. Genel olarak uzun yapraklı olanlarını tercih eder. Eğer amaril çiçeği alacak olursa da ilk olarak kırmızı çiçekli olanı tercih edeceğine eminim. Kendisine nasıl özen gösteriyorsa amaril çiçeğine de aynı özeni gösterir. Uzun yıllar sağlıklı kalmasını ve çiçek açmasını sağlar. Oğlak burcu insanına alınacak en önemli hediyelerden birisidir. Ancak bulunması pek kolay değildir.

  Amaril Çiçeği: Amaril çiçeğini Oğlak burcunun insanlarına benzetebiliriz aslında. Ne kadar zorluğun altında, sıkıntıların için olduğunun önemi olmadan kendilerini göstermeyi ve yükselmeyi başarırlar. Uzun boyludur ve çokta güzel olduğunu söyleyebiliriz. Fazla ilgi istemez ancak yine de ilgisiz bırakılmaya gelmez. Bulundukları her ortama güzellikleri ile renk katarlar.

  Sevgiliniz bir oğlak ise:

  Kadife çiçeği ve kamelya uğurlu çiçekleridir. Bunlardan bir hediye çıkmaz derseniz beyaz ve asil görünen, güzel kokan bir demet lilyum alın. Kesinlikle cafcaflı bir buket olmasın ama pahalı olduğunu fark ettirsin. Süs olarak sadece krem rengi hoş bir kurdeleyle bağlatın ve gözüne sokmadan vazosuna yerleştirin. Mest olacak. Hem seçiminizden hem tavrınızdan dolayı.
   


Sayfayı Paylaş