Oğlak Burcu Aşık Olunca Ne Yapar

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 8 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Oğlaklar Aşık Olursa Ne Yapar

  Güvenilir, güçlü bir karaktere sahip olan oğlaklar için söylenecek en önemli ilk kelime çalışkanlık ve sorumluluk duygusunun gücüdür. Çok ciddi görünürler ama içeride akıl almaz bir eğlence anlayışı vardır. Satürn’ün güçlü etkisi ile bir oğlak erkeği ya dakadını, her şakanın altında bir ciddiyet, her ciddiyetin altında bir şaka arar. Hislerine çok zaman ayırmadığı için çoğu zaman bir oğlağın birine aşık olduğunu anlaması epey bir vakit alabilir. Libidosu güçlüdür ama ezici değildir ve içinde sakinlik barındırır.

  Oğlak burcunun insanları için meşhur bir söz vardır; “Küçükken bir bilge, büyükken bir çocuk” olarak değerlendirilirler. Yaşları ilerledikçeyaşamsevinçlerinin daha çok farkına vararak, daha neşeli ve paylaşımcı olurlar.

  Bir oğlak burcu ile berabersiniz muhtemelen kendinizi maddi olarak hep güvende hissedeceksiniz. Çünkü oğlaklar ne yapıp edip maddi güce bir şekilde ulaşırlar ve bunu sevdikleri ile paylaşmaktan hiç çekinmezler. İş hayatları kariyer hedefleri ile doludur ve o kariyeri elde etmek için ne gerekiyorsa yaparlar. İş hayatlarını çok sevseler de sizinle düzenli vakit geçirmekten, beraber günlük hayatın eğlencelerini paylaşmaktan hiç vazgeçmeyeceklerdir. O yüzden pek çok burca göreevlilikiçin en uygunburçlardan biridir.

  Oğlakburçları kendi görünümleri kadar sizin görünümünüze de önem verirler. Toplum tarafından kabul edilen normlarda bir zerafet, görgü kuralları ve etik beklentiler içerisindedirler. Onların yanında her zaman tertipli, temiz ve ağırbaşlı olmalısınız. Oğlaklar doğal krallardır ve her zaman kraliçeleri severler.

  Oğlak Aşık Olunca Neler Olur?

  Dalgalı bir denizde yelken açıyor gibisiniz, sürekli çalkantılı duyguların içinde savruluyorsunuz, hiç çamura yatıp şikayet etmeyin, bunu yelkeni fırtınalı denizlere sürmeden önce düşünecektiniz. Dönemsel ilişkiler yaşıyorsunuz o zaman ruh haliniz neyi kaldırıyorsa hayatınızda onu arıyorsunuz. Yetişkin gibi davranmaya başladığınız zamanlarda var tabi ki. Aşırı duyarlı uçlarınız aşk hayatınıza girdiğinde sanki dünyanın en aşık insanı gibi davranmanıza sebep oluyor. Kaprisli mızmız bir insan olabiliyorsunuz, sizin hoşunuza gitmeyen her şey hayatta varlık sebebini anlayamadığınız ve olmazsa olur şeyler. İnişli çıkışlı heyecanlı birliktelikler sizi bir ilişkinin içinde daha uzun süre tutmaya yetebiliyor.
   


Sayfayı Paylaş