Norma Bilgisayar-Pcdepo.com a bir ödül daha

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve mailman tarafından 17 Şubat 2011 başlatılmıştır.

 1. mailman Member


  Türkiye’nin güvenlik ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve dünya için teknoloji üretilebileceğini göstermek için 2001 yılında kurulan Norma her sene kendini yenileyip başarılara imza atmaya devam ediyor. Kalitesinden ödün vermeyen, sosyal sorumluluğun bilinciyle internet pazarına katkıda bulunan Norma kendine olan güveniyle de tüketicilerin dikkatini çekiyor.

  Kendi alanında çığır açan projeler gerçekleştirip, kısa zamanda sektörünün lider firmalarından biri haline gelen Norma; 2003 yılında geleceğe dair yaptığı öngörüler doğrultusunda www.pcdepo.com e-ticaret hizmeti de vererek sektöründe öncü olma yolunda ilerliyor.

  Özellikle pcdepo.com e-ticaret sitesiyle konusunda bir fark yaratmak ve halk sağlığına katkıda bulunmak için; tamamen organik, doğal sağlık ürünlerini internet üzerinden Türkiye ile buluşturuyor. Akademik düzeyde bilgi sahibi olduğu bu özel teknolojik ürünlerini tüketicilere sunduğu platformlarıyla Norma; başarısıyla ülke çapında tanınır hale gelip, pek çok yarışmadan da ödüller aldı.

  En son almış olduğu ödül ise 23. Uluslararası Tüketici Zirvesinden oldu. Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen ödül töreninde Norma tüketicilerin de güvenini kazandığını bir kez daha gösterip “Kalitesine en çok güvenen marka” seçildi

  Kaynak : İnternet Haber
   


 2. GamZe Moderator

  Ödülünüz hayırlı olsun öncelikle. Çok önemli olmamakla birlikte ufak bi sitemde bulunacağım. pcdepo'dan aldığım bir notebook'un klavyesinin bir tarafında hafif bir şişkinlik vardı. Titiz insanların gözüne batar orası ve rahatsız olurlar benim gibi. Ama bu nedenle ürünü geri göndermedim çünkü aşırı iş yoğunluğunda bilgisayarsız kalmaktansa orayı görmemeyi ve alışmayı tercih etmiştim ve alıştımda. Yalnız bu şikayetimi göz önünde bulundurup dikkate alırsanız ticari faaliyetiniz ve müşteri memnuniyeti olarak artı puan kazanırsınız.
   

Sayfayı Paylaş