Nokia X6

Konusu 'Nokia' forumundadır ve pult tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Nokia X6

  [​IMG]
  Nokia yeni telefonu X6'yı tanıttı,Nokia yetkilileri kullanıcıların yaşamlarını değiştiren yeni ufuklar açıyor diyede iddalı laflar etmişler:)
  Noia CEO'su Olli-Pekka Kallasvuo'nun ürünle ilgili görüşleri şöyle: "Nokia olarak zengin ürün ve servis portföyümüz ile azınlık kullanıcı kesimini değil çoğunluğa ulaşmayı hedefliyoruz. Bunu, dünya çapında pek çok alandaki dünya lideri firmalarla olan açık ortaklıklarımızı arttırarak gerçekleştiriyoruz. Akıllı cep telefonları alanındaki liderliğimizden gurur duyuyoruz. Nokia N900 ve Nokia Booklet 3G ürünlerimiz dünyanın nasıl değiştiğinin ve Nokia'nın bu değişimdeki rolünün iki büyük göstergesidir.


  Yeni Nokia X6 cep telefonu 35 saat aralıksız müzik dinleme olanağı sunuyor. 32GB dâhili belleğe sahip olan Nokia X6 cep telefonu 3.2 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekranı ile güçlü bir multimedya eğlence cihazı. Nokia Başkan Yardımcısı Jo Harlow: "Güçlü bir kombinasyon oluşturan Nokia X6 ve Comes With Music servisimiz müzik tutkunlarına diledikleri tüm müzik içeriğini hızlı, kolay ve ücretsiz şekilde telefonlarına indirme imkanı tanıyor. Müşterilerimize geniş bir müzik kütüphanesine sahip olma ve erişme imkânı tanıyarak yeni Nokia dokunmatik telefonumuzla şarkılarını diledikleri her yerde dinleyebilme kolaylığı sağlıyoruz.

  Müzik sever sosyal iletişime meraklı kullanıcılara yönelik bir ürün olan Nokia X6 müzik telefonunun 16:9 geniş format dokunmatik ekranı dijital fotoğraflar ile video filmleri izleme ve internette dolaşımı içim en uygun şekilde tasarlanmış. Ovi Store'a direkt erişim sunan Nokia X6 cep telefonu Facebook gibi sosyal iletişim olanaklarını kullanıcıların ekranına getiriyor.

  X6'nın satış fiyatıda belli oldu X6 450 avro'dan satışa çıkacakmış
   


Sayfayı Paylaş