Nokia Symbian Anna Guncellemesi indir

Konusu 'Nokia' forumundadır ve OrKuN tarafından 20 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Symbian bitti diyenlere inat yeni guncelleme
  Nokia'nın Symbian işletim sistemli akıllı telefonları için en yeni güncellemesi olan Symbian Anna ülkemizde kullanıcılarla buluşuyor. Nokia kullanıcıları bugünden itibaren telefonlarına Symbian Anna'yı yükleyebilecek.

  Symbian Anna Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01 ve Nokia E7 modellerinin sunduğu kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştiriyor.Symbian Anna Nokia akıllı telefonlarına yeni kullanıcı arayüzü, dik konumda kullanılabilen sanal Q klavye, bölünmüş ekranda (split-screen) mesajlaşma,geliştirilmiş Haritalar, tarayıcı ve güvenlik özellikleri gibi pek çok yenilik getiriyor. Symbian Anna'yı bilgisayar bağlantısıyla Ovi Suite'in son versiyonu kullanılarak ya da doğrudan akıllı telefonlara indirmek mümkün.

  Tum ozellikleri asagidaki mesajda verilmektedir.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Kullanıcı arayüzü : Symbian Anna, Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01 ve Nokia E7 modellerine canlı ikonlar ve çoklu kullanım özellikleriyle yeni bir görüntü ve dokunuş getiriyor. Split screen özelliğiyle dokunmatik ekranı kullanarak yazmak çok daha kolay. Artık dik konumda da kullanılabilen sanal Q klavyede yazarken aynı anda mesajlaşma geçmişini, web sayfalarını, kontakları görmek mümkün.
  Haritalar ve navigasyon : Symbian Anna daha iyi arama fonksiyonu, yeni toplu taşıma rotaları, Facebook, Foursquareve Twitter gibi sosyal ağ sitelerine check-in yapabilme özellikleriyle daha gelişmiş Haritalar fonksiyonları sunuyor.
  İnternet : Daha hızlı ve kullanımı kolay internet tarayıcısıyla sayfalar daha hızlı yükleniyor ve kullanıcılar hareket halindeyken en sevdikleri sitelere daha kolay bağlanabiliyor.
  İş amaçlı kullanım : Symbian Anna daha gelişmişveri şifreleme özelliği sayesinde akıllı telefonlarını iş amacıyla kullanmak isteyenler için güvenli kullanım imkanı sağlıyor. Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01 ya da Nokia E7 model akıllı telefonlarını iş amacıyla kullananlar IPSEC ve SSL VPN özelliğiyle artık şirket intranetlerine daha güvenli şekilde girebilirler.
  Yakın Alan İletişimi (NFC) : Symbian Anna yazılımı aynı zamanda NokiaC7 üzerindeki NFC donanımını da aktif hale getiriyor ve kullanıcılar telefonlarını yalnızca birbirine dokundurarak kontaklarını, fotoğraflarını, videolarını paylaşıp oyun oynayabiliyor, Nokia ve diğer telefonların NFC özellikli donatılarıyla kolayca eşleşebiliyor ve check-in ve daha da fazlasını yapmak için NFC etiketlerini okuyabiliyor.
   

Sayfayı Paylaş