Nokia PC Suite 7.1 Release 18

Konusu 'Nokia' forumundadır ve KaRaHaN tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. KaRaHaN Well-Known Member


  [​IMG]


  Tanıtım:pC Suite ile cep telefon bilgisini uyumlu bir PC ile senkronize edebilir, yazılım yükleyebilir, telefon ayarlarını organize edebilir ve telefon dosyalarının yedekleyebilirsiniz.  PC Suite 6.86 sayesinde, uyumlu PC'niz ve telefonunuz arasında bilgi paylaşabilir, telefona yazılım yükleyebilir, telefon ayarlarını konfigüre edebilir ve telefon dosyalarının yedeklerini alabilirsiniz. Ayrıca, takviminizi, kişileri ve görevleri Microsoft ve Lotus uygulamaları ile senkronize edebilir, PC'nize ve telefonunuza resim kopyalayabilir ve taşıyabilir ve başka bir Nokia cep telefonundan veya bir Palm cihazından kişi ve takvim bilgisi kopyalayabilirsiniz.  Yeni Eklenen Özellikler

  # Farklı kullanabilirlik

  # Nokia PC Suite uygulamaları için yeni grafiksel çizgiler

  # Müziklerinizi telefonunuza yükseltilmiş Nokia Music Manager ile aktarın

  Sistem Gereksinimleri

  # Mevcut hard disk alanı: 200 MB (dosya boyutu yaklaşık 25 MB)

  # İşletim sistemi: Windows 2000 (service pack 4) veya Windows XP (Professional ya da Home Edition) (service pack 1 ya da service pack 2)

  # Bağlantı yöntemleri: USB kablosu, kızılötesi, ya da Bluetooth

  # Desteklenen Bluetooth yazılımı (Bluetooth stack'leri):
  # Microsoft Windows XP Bluetooth
  # WIDCOMM BTW 1.4
  # WIDCOMM BTW 3.0
  # Toshiba Bluetooth 4x
  # Windows XP/2000 için IVT BlueSoleil Bluetooth stack, sürücü sürümü 1.6.1.4


  Windowsta saatin yanındaki Bluetooth sembolüne farenin sağ tuşuyla tıklayınız ve Gelişmiş Konfigürasyonu seçiniz. Genel sekmesinde, stack'in versiyonunu görebilirsiniz.  Telefon modeliniz tarafından desteklenen kabloları ve bağlantı yöntemlerini görmek için, Telefonunuz Tarafından Desteklenen Özelliklere bakınız.
   


Sayfayı Paylaş