Nokia N97 mini

Konusu 'Nokia' forumundadır ve pult tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Nokia N97 mini  [​IMG]

  Nokia Nseries Başkan Yardımcısı Jonas Geust: "İnsanlar fiziksel ve online dünyalarını internet aracılığıyla bir araya getirmek istiyorlar. Nokia N97 mini cep telefonu bu tür sosyal internet kullanımı ile navigasyon işlemlerine yardımcı oluyor. Nokia N97 ve Ovi, lifecasting ile kişisel ve konum tabanlı iletişim internet kullanımında yeni ufuklar açıyor.

  Ovi ile lifecasting özelliği Nokia Beta Labs aracılığıyla hem Nokia N97 ve hem de Nokia N97 mini üzerinden kullanılabilecek. Nokia N97 mini cep telefonunun yeni yazılımı Ekim ayında Nokia N97 için ücretsiz güncelleme olarak yayınlanacak. Yeni yazılım her iki cihaz için de, yeni ana ekran widget'ları ve Flickr'da kullanılabilen ilave kullanım geliştirmeleri gibi cazip ve yeni deneyim imkânları getiriyor.

  Nokia N97 mini cep telefonu arama, bulma ve navigasyon işlemlerini kolaylaştıran yeni Ovi Maps ile güçlendirilmiş. Nokia N97 mini cep telefonunun küresel yaya navigasyonuna ilave olarak kullanıcılara Lonely Planet, Michelin ve Wcities gibi kaynakların özel içeriğine erişim sağlamasıyla da dünyanın en küçük seyahat arkadaşı olma özelliği taşıyor. Kullanıcıları Ovi Store'dan edinebilecekleri binlerce uygulama ile Nokia N97 mini telefonun ekranını diledikleri gibi kişiselleştirebiliyorlar. Ovi Store Nokia N97 mini cep telefonunda kullanılmak üzere oyunlardan video görüntülere, podcast'lerden web hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede ve kişisel beğenilere uygun en kolay içerik edinme olanağını sunuyor.

  Telefon 450 avrodan satisa cikiyor
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  herşey iyi güzelde çok para 450 avro 1 milyara yakın, o paraya 1 Ad. netbook ve 1 Ad. cep telefonu çift hatlı alınabilir :)
   
 3. pult Well-Known Member

  Evet orkun abartili fiyat,ulkemiz sartlari icin.
   

Sayfayı Paylaş