Nissan X-Trail 2012 Model

Konusu 'Nissan' forumundadır ve oguzturk tarafından 9 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Nissan X-Trail Artık Daha Konforlu, Daha Büyük ve Daha Gösterişli
  Nissan X-Trail' in ferahlık veren iç kabin yapısıyla bütünleşen SUV karakteri, köşeli ve kaslı gövde çizgileriyle sağlam, dayanıklı bir duruş sergiliyor.

  Nissan X-Trail ile Dinamizmi Yaşayın
  Güçlü, atak, çevik ve performanslı dizel ve benzinli motorlar. Nissan mühendisliğinin ileri teknolojisi ile ulaşılan mükemmel yakıt ekonomisi. Dizel versiyonda sağlanan 320Nm’lik yüksek tork değeri! Nissan X-Trail ile sürüş dinamizmini ve heyecanını yaşayın...

  Nissan X-Trail Fiyat Listesi
  X-TRAIL 2.0 dCi SE 4WD A/T: ..................... 97,005 TL
  X-TRAIL 2.0 dCi LE 4WD A/T: ..................... 102,726 TL
  X-TRAIL 2.0 dCi PLATINUM 4WD A/T: ........... 106,541 TL

  -Vergi ve masraflar bilgi için olup Nissan yetkili şirketini bağlayıcı değildir.
  -Teslim tarihindeki fiyatlar geçerlidir.
  -Tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatları 05 Temmuz 2011 tarihinden itibaren bir sonraki sirküler açıklanana kadar geçerlidir.

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  2.0 litre common rail turbo dizel
  2000dd'de 320Nm tork üreten 150HP gücündeki common rail turbo dizel motorlu Nissan X-Trail, 6 ileri manuel modlu otomatik vitesin dizel motorla uyumlu çalışan teknolojisiyle performans ve yakıt ekonomisini aynı anda sunuyor. SUV gövdesine sahip Nissan X-Trail’i yüksek bir güçle ivmelendiren dizel motor, esnek ve dayanıklı yapısı ile şehir ve arazi kullanıma uygun olarak tasarlanmış.

  ALL MODE 4X4-i sistemi
  Dünyanın ilk öngörü sistemli ALL MODE 4x4-i sistemi her türlü yol koşulunda daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğu anlarda destek sağlıyor. Orta konsoldaki çekiş kontrol düğmesini 2WD’den AUTO konumuna alın ve siz aracınızı kullanırken Nissan X-Trail’in öngörü sistemli All Mode 4x4-i çekiş kontrol ünitesi yol koşullarını, aracın ağırlık dengesini, sizin sürüş tarzınızı anlık verilerle sürekli kontrol etsin. turkeyarena.net. Bu teknolojik özellik herhangi bir tehlike yaratacak durumu önceden sezinlediği an gerekli gördüğü güvenlik sistemlerini devreye sokuyor. ESP aracınızın virajlarda dengesini sağlarken, TCS tekerleklerin patinaja kalmadan tüm gücü yere aktarmasını sağlıyor. LOCK konumu ise ağır arazi şartlarında yol almanızın anahtarı. Ayrıca ALL MODE 4x4-i sistemi aşılmaz, inilmez denen tepeleri gerisinde bırakıyor. DDS(tepe iniş kontrolü) sahip olduğu otomatik frenleme ve hız sistemi ile size frenleme yapmadan tepelerden 7 km/h sabit hızla inme olanağı sunuyor. USS (tepe çıkış kontrolü) ise en dik rampalarda dahi Nissan X-Trail’in geriye doğru kaymasını engelleyerek, zor koşullarda ilerlemenize olanak sağlıyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş