Nissan küçük Qashgai Ekimde Türkiye de

Konusu 'Nissan' forumundadır ve OrKuN tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Nissan Qashgai, 10 Şubat’ta yapılacak global medya lansmanından önce, bu yıl içerisinde piyasaya süreceği yeni kompakt crossover’ının ismini açıkladı.
  Mart ayında gerçekleşecek Cenevre Motor Show’daki tanıtımının ardından önümüzdeki Ekim ayında satışa sunulacak olan Nissan Juke, Nissan’ın İngiltere’ deki tesislerinde üretilecek. Nissan, bu modeliyle Avrupalı kullanıcılara klasik ve geleneksel bir hatcback otomobilin dışında sıradışı bir alternatif sunuyor. Nissan’ın Avrupa’daki Crossover ürün serisinin dördüncü modeli olan araç, markanın bu segmentteki öncülüğünü devam ettiriyor. .
  Nissan’ın Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Başkanı Simon Thomas konuyla ilgili olarak; “Nissan, Qashqai ile Avrupalı araç kullanıcılarının nabzını tutmayı başardı. Qashqai’de şu ana kadar 500 bin adetlik bir satışa ulaştık ve Qashqai’den bu yeni modele aktarabileceğimiz sayısız ders ve bilgi birikimimiz var. Bu sebepten elimizde yeni bir başarının olduğunu şimdiden görebiliyoruz ve bu konuda kendimize güveniyoruz » şeklinde bir açıklama yaptı.

  [​IMG]
  08.01.2010, Cuma
   


Sayfayı Paylaş