Nissan 2011 Qashqai/Qashqai+2

Konusu 'Nissan' forumundadır ve oguzturk tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Yeni Nissan Qashqai ile Trafikte Farklılaşın
  Binek otomobilin sürüş rahatlığını bir SUV'un üstün özellikleriyle birleştiren Yeni Nissan Qashqai, yerden yüksek yapılı gövdesi ve ferah iç kabini ile farklılık yaratıyor. Dış tasarımındaki keskin çizgilerle sağlamlaştırılmış kaslı görünüm, iç alanda sunduğu uçak kokpitini andıran dashboard ile bütünleşiyor. Şehirde tarzınızı açığa çıkarın...

  Yeni Nissan Qashqai ile Sizi Çepeçevre Saran Güvenliği Hissedin
  Yeni Nissan Qashqai’nin üstün Nissan teknoloji ve mühendisliği ile tasarlanmış sağlam, dayanıklı ve darbe emici gövde yapısı onu Euro NCAP’in güvenlik testlerinin en üst sıralarına çıkarttı. Yeni Nissan Qashqai, Euro NCAP tarafından yapılan 2007 yılındaki güvenlik testlerinde gelmiş geçmiş en yüksek güvenlik skorunu elde etmeyi başardı.

  Yeni Nissan Qashqai ile 1.387 Km!
  Yeni Nissan Qashqai'ye üstün bir performans veren benzinli ve dizel motorlar gücü, ataklığı, çevikliği ve yakıt ekonomisi ile göz dolduruyor. 1.6 benzinli önden çekişli Yeni Nissan Qashqai çabuk ısınıp çabuk soğuyabilen hafif alüminyum bloklu motoru sayesinde hem çok ekonomik hem de çok atak bir yapıya sahip. 1.5 litre ve 2.0 litre common rail turbo dizel motorlu versiyonlar ise yüksek tork, motor gücü ve yakıt ekonomisi ile beğeni topluyor. Yeni Nissan Qashqai, Nissan’ın İngiltere’de yaptığı testler sonucunda 1.387km* menzile sahip olduğunu bu üstün özelliklerle ispatlıyor.

  *Nissan Technology Center Europe test verisidir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Nissan Qashqai+2 ile Trafikte Farklılaşın
  Binek otomobilin sürüş rahatlığını bir SUV'un üstün özellikleriyle birleştiren Nissan Qashqai+2, yerden yüksek yapılı gövdesi ve 7 kişilik oturma alanı sunan ferah iç kabini ile farklılık yaratıyor. Dış tasarımındaki keskin çizgilerle sağlamlaştırılmış kaslı görünüm, iç alanda sunduğu 3. sıra koltuklarla birleşiyor. Şehirde tarzınızı açığa çıkarın...

  Nissan Qashqai+2 ile Sizi Çepeçevre Saran Güvenliği Hissedin
  Nissan Qashqai+2’nin üstün Nissan teknoloji ve mühendisliği ile tasarlanmış sağlam, dayanıklı ve darbe emici gövde yapısı onu Euro NCAP’in güvenlik testlerinin en üst sıralarına çıkarttı. Nissan Qashqai+2, Euro NCAP tarafından yapılan 2007 yılındaki güvenlik testlerinde gelmiş geçmiş en yüksek güvenlik skorunu elde etmeyi başardı.

  Nissan Qashqai+2 ile Performans ve Konfor Bir Arada!
  Nissan Qashqai+2, uzun yapılı şasisiyle iç kabinde ferah bir oturma alanı sunarken, sürüş konforunda da standart sunulan ESP sistemi sayesinde mükemmel bir yol tutuş performansı sergiliyor. 2.0lt. dizel otomatik vitesli versiyonunda standart sunulan ALL MODE 4x4 çekiş sistemi zorlu yol koşullarında üstün bir hakimiyet sağlıyor.Nissan Qashqai+2, 1.6lt benzinli, 1.5lt dizel düz vites ve 2.0lt dizel 4x4 otomatik vites seçenekleriyle satışa sunuluyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş