Müslüm Gürses Neden Hala Uyutuluyor

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 30 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Müslüm Gürses Hala Neden Uyutuluyor

  18 Kasım’da geçirdiği bypass ameliyatı sonrası karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alınan Müslüm Gürses’in durumu yılbaşı ertesi yeniden ağırlaştığı için uyutulmaya başlandı.

  [​IMG]

  Sanatçının menejerine göre bu durumun sebebi yılbaşı gecesi yoğun bakım ünitesine başhekimin saz heyeti getirmesiymiş. Bundan dolayı Gürsesin mikrop kaptığı söyleniyor. Bu doğrumudur bilinmez ama yoğun bakıma saz heyeti sokulması zaten başlı başına bir hata. BUnun yanında menejere göre yoğunbakımdaki Gürses'e şarkı bile söyletilmiş ve odasıne herkes elini kolunu sallaya sallaya giriyormuş.

  Hastaneden yapılan açıklamaya göreyse enfeksiyon kaptığı doğru değilmiş gürses'in. Bu, uzun süre antibiyotik kullanan hastalarda oluşabilen bir komplikasyonmuş ve durumu gittikçe kötüye gidiyormuş.

  Muhterem Nur suskunluğunu bozarak konuştu
  "Ümidim kesildi. Doktorlar durumunu aydınlık görmüyorlar. 3 aydır yatakta, her tarafı yara içinde. Giderken dönüp arkasına öyle bir baktı ki, bir daha dönemeyecek dedim. Eğer geri dönerse bu bir mucize olur. Durumu kötüye gidiyor. Artık ümit kesildi." diyerek gözyaşlarına boğuldu.
   


Sayfayı Paylaş