Multinet ten altın fırsatlar

Konusu 'Oto Yardım' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Multinet, kampanya dahilindeki üye akaryakıt istasyonlarında kampanya kartı ile puan toplayan herkese Kuveyt Türk Altın Çeki kazandırıyor.

  Kampanyaya dahil olan Multinet üyesi akaryakıt istasyonlarından Multinet Kampanya Kartı’nı okutarak nakit ya da kredi kartı ile LPG ya da akaryakıt alan herkes, yaptığı yakıt harcaması kadar puan kazanıyor. Kampanya kartlarında biriken bu puanlar 1.300 YTL’ye ulaştığında kart sahibinin cep telefonuna bir SMS gönderiliyor. SMS’in ulaştığı kart sahipleri nüfus cüzdanı ile birlikte herhangi bir Kuveyt Türk şubesine giderek adlarına düzenlenmiş olan 1 gr değerindeki altın çeklerini anında alabiliyor. Çek sahipleri bu altın çekleri dilerlerse hemen, dilerlerse de daha sonra bozduracakları günün kurundan nakte çevirtebiliyor.

  Altın kampanyasından yararlanmak isteyen ticari ya da özel araç sahipleri kampanyaya dahil olan İpragaz ve diğer Multinet üyesi akaryakıt istasyonlarında yer alan başvuru formlarını doldurarak Multinet Kampanya Kartları’na anında sahip olabilir.

  [​IMG]
  13.11.2008, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş