Muhteşem Yüzyıl Hatice Sultan Ölecek mi?

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Hatice Sultan Öldü mü veya ne zaman ölecek?

  Muhteşem yüzyıl İbrahim Paşanın ölümünün öcünü almak isteyen Hatice Sultan Hürrem Sultan'a kara büyü yaptırmıştı. Aslında gerçekten büyü yapılıp yapılmadığını da bilmiyoruz. Tek bildiğimiz Hürrem Sultanın gittikçe zayıf düştüğü ve kabuslar gördüğü. Bu kabusların ayyuka çıktığı gün ise Hatice sultanla karşı karşıya gelen Hürrem sultan onu öldüresiye dövdü.

  [​IMG]

  Şimdi diziyi izleyenlerin kafasındaki soru Hatice Sultan öldü mü? Eğer Hatice sultan öldüyse Hürrem Sultanı çok kötü bir son bekliyor olacak. Ancak dizi tarihteki gibi ilerlerse, Hatice Sultanın hemen ölmemesi gerekiyor.

  Ama Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hatice Sultan'ın bundan sonraki akıbetinin yakın zaman içinde ölüm olacağı tahmin ediliyor. Hatice Sultan tarihi bilgilere göre Pargalı İbrahim Paşa'dan 2 yıl sonra vefat ediyor. 2 yılın dizide ne kadar süreceğini de şöyle yorumlayabiliriz:

  Dizide Valide Sultan ve Pargalı arasındaki 2 yıl yaklaşık yarım sezon sürdü. Dizinin bundan daha yavaş ilerlemeyeceği hesaba katılırsa, Hatice Sultan en geç bu sezon sonunda ölür ve Selma Ergeç diziden ayrılır.
   


 2. elif Moderator

  Muhteşem Yüzyıl yeni bölümün fragmanı yayınlandı. Bu bölümde Hürrem Sultan öldüresiye dövdüğü Hatice Sultanı ormana attırıyor. Ardından olayı öğrenen Kanuni Hürrem Sultana gelip kardeşinin başından geçenleri anlatıyor. Hürremin Kanuniye bunu kendisinin yaptığını açıklayıp açıklamayacağı ise dizide ortaya çıkacak.

  Şimdiden bu fragman tüm izleyicileri heyecanlandırdı...Çarşambaya iple çekiyoruz.
   

Sayfayı Paylaş