Msn space e müzik koymak

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve SHaDe_19 tarafından 23 Ocak 2008 başlatılmıştır.

 1. SHaDe_19 Well-Known Member


  MSN Spaces'e Müzik Koymak

  MSN Alanınıza (MSN Spaces), aşağıda sıralanan adımları takip ederek küçük boyutlu bir Windows Media Player koyarak istediğiniz videoları görüntüleyebilir veya şarkıları dinletebilirsiniz.

  1-Öncelikle alanınıza girdikten sonra sayfanızı düzenleyebildiğiniz ana sayfanın adresinin (linkinin) yanına &powertoy=musicvideo kodunu yazın ve ardından Enter tuşuna basın.

  2-Sayfa yenilendikten sonra sayfanın sağ tarafında bulunan,Customize tuşuna tıklayın.

  3-Bu aşamadan sonra sayfanın sol tarafında bulunan Modüles butonuna tıklayın ve açılacak olan pencereden Power Toy: Windows Media Player yazısının yanında bulunan Add yazısına tıklayın.

  4-Bu aşamadan sonra sayfanın sağ tarafında bulunan Save butonuna tıklarsanız oluşturmuş olduğunuz Windows Media Playerın ayar penceresiyle karşılaşacaksınız.

  5-Bu aşamada ise URL yazan kısma aşağıda belirtilmiş uzantılardan birine sahip görüntülemek istediğiniz video veya dinletmek istediğiniz parçanın linkini yazın ve ardından Save tuşuna basın.


  Not:Windows Media Player`ın desteklediği uzantılar şu şekilde; wav, avi, wma, wmv, mpg, mpeg, mp3 bu uzantılardan başka uzantı desteklemez.


   


Sayfayı Paylaş