Mitsubishi Motors geleceğin tasarımlarıyla Autoshow’da

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Temsa Global A.Ş., Mitsubishi Motors otomobil ailesini, “Geleceği Yenilikçiler Şekillendirir” konseptiyle 12. Uluslararası Otomobil Fuarı Autoshow’da otomobil tutkunlarıyla buluşturuyor.

  [​IMG]

  Temsa Global AŞ, Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Mitsubishi Motors markasının seçkin ürün gamıyla 12. Uluslararası Otomobil Fuarı Autoshow’da yerini alıyor. Temsa Global AŞ, 09 – 19 Ekim 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda, Mitsubishi Motors ailesinin iddialı ürünlerinin yanı sıra biri konsept olmak üzere iki yeni aracını 4. holdeki standında sergiliyor. “Geleceği Yenilikçiler Şekillendirir” konseptinin hakim olduğu standda, Mitsubishi’nin yenilikçi vizyonu ve geleceğe yön veren otomobil tasarım anlayışı vurgulanıyor.
  Temsa Global, yepyeni dış tasarımıyla dikkat çeken Mitsubishi Motors ailesinin en yeni üyesi Yeni Nesil Colt’u fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Mitsubishi Motors’un çevreci yaklaşımını yansıtan CO² dostu yeni Euro 5 Clean Diesel motora sahip Concept Cx, Autoshow’da sergileniyor.


  Köpekbalığı şova çıktı!
  Mitsubishi Motors ailesinin en yeni ve efsanevi araçları da otomobil tutkunlarının beğenisini topluyor. Yakın zaman önce Türkiye pazarına sunulan 9. nesil Lancer, Yeni Lancer Spor Sedan’ın “Köpekbalığı karaya çıktı” reklam kampanyasıyla gördüğü ilgi, fuarda da devam ediyor. Agresif tasarımı, mükemmel sürüş dinamikleri ile orta sınıfta iddialı Yeni Lancer Spor Sedan; 1,5 Invite MT, 1,5 Invite AT, 1,8 Intense CVT donanımlı 3 farklı model ile fuar ziyaretçilerinin karşısına çıkıyor.
  Teknolojisi, dinamizmi ve tasarımı ile daha önceki 9 neslin kalıplarını yıkan spor otomobillerinin en gelişmiş modeli olan 10’uncu nesil Lancer Evolution, Mitsubishi Motors standında mühendislik harikası tasarımıyla göz dolduruyor. Lancer Evolution’un “jet savaş uçağı” ızgarası ve Lancer Spor Sedan gibi köpekbalığı burnu ve hatları dikkat çekiyor.
  SUV segmentinin iddialı temsilcisi Outlander ve Dakar “efsanesi” Pajero araçları da Mitsubishi Motors standında ziyaretçileri bekliyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
  10.10.2008, Cuma
   


Sayfayı Paylaş