Meryem Uzerli Twitter'dan Açıklama Yaptı

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve ot-gu tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Hürrem Twitter'dan Mesaj Yolladı

  Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultanı Meryem Uzerli'den diziyle ilgili açıklama geldi sonunda.

  Önce diziden aldığı ücreti sorun eden, ardından da tükenmişlik sendromu hastalığı gerekçesiyle Almanya'ya dönen Uzerli, sosyal medyada yayınladığı şu mesajla diziye veda etti:

  [​IMG]

  "Önce Tims Yapım'a ve bizim ekibe çok teşekkür ediyorum. Bu dizi bana gerçek dostlar kazandırdı. Can bana hep destek oluyor. Almanya'da olmak, aileyle olmak bana huzur getirdi. Bugün biraz daha iyiyim, sizin sayenizde... Çok sevgiler, Meryem..."
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  İŞTE HÜRREM'İN SESSİZLİĞİNİ BOZAN AÇIKLAMA:

  Sevgili arkadaşlar, ilk önce özür dilerim şimdi yazdığım için ve daha önce değil. Bugün ilk defa biraz daha iyiyim ve en ağır günlerden, tedavi ve duygusal anlamda geçti.

  Can yanımda ve o bana iyi geliyor, onunla hava almak, dolaşmak, yürüyüş yapmak benim için çok büyük bir hediye.

  Sizin bütün dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Bu bana çok yardımcı oldu ve oluyor ve Size sonsuz sevgi gönderiyorum.

  Bir sürü insanlar ne oldu bilmeden, beni yargılamadan, ama beni hissederek ve bilerek, kalbimi tanıyarak burada yazdılar. Ve o beni o kadar mutlu etti ki.

  "TEDAVİ GÖRÜYORUM"

  Bu bir dönem. İnsanız... Güçlenerek çıkarım inşallah. Almanya'daki en iyi psikiyatrist profosörlerde tedavi gördüğüm için, umudum var en kısa zamanda ayağa kalkmak. Şu anda tek hissettiğim şey, hayattayım.

  Sizin enerji ve temiz dualarınız icin çok çok çok teşekkür ediyorum!!! Beni (gerçekten ne oldu, nasılım diye ) soran mesajlar ve telefonlar için de çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten hepinize çok sarılıyorum ve öpüyorum. SAĞOLUN.

  Dinlenmem lazım, bu dönemde çok internetle de ilgilenmemem lazım, sizden sabır ve anlayış diliyorum Allah sizi korusun ... Kalbim size karşı hep sevgi dolu... İYİKİ VARSINIZ.
   

Sayfayı Paylaş