Mercedes Yeni Sprinter

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Sprinter’de taşımacılık sektöründe ilk defa ve isteğe bağlı olarak ESP yani elektronik dengelem eprogramı sunuluyor. ESP, ABS anti blokaj sistemi, ASR anti patinaj sistemi ve BAS fren asistanı ile birlikte çalışıyor ve sürüş güvenliğini en üst düzeye taşıyor. Güvenliğin yanı sıra ekonomi her zaman ön planda: Uzun bakım ve yağ değişim aralıkları sayesinde serviste zaman kaybettirmiyor. Sprinter’in bilinen diğer özellikleri ise yüksek yükleme ve taşıma kapasitesi, güvenilirliği, çevikliği ve kolay kullanımıdır. Sprinter sadece verimli ve ekonomik değil, aynı zamanda severek çalışmak isteyenler için.

  [​IMG]

  Genel Bakış
  Konfor ve İşlevsellik
  Her şey gözünüzün önünde, elinizin altında, en yakınınızda
  Sprinter’de konfor en çok özenilen noktadır. Çünkü bir iş yerine fonksiyonellikten daha fazlası gerekir. Bu yüzden Sprinter bir otomobilde bulabileceğiniz konforu sunuyor. Sprinter’deki ergonomi, fonksiyonellik ve ön paneldeki hareket rahatlığı kendini gösteriyor. Sprinter’de modern bir araçtan beklediğiniz her şeyi buluyorsunuz.

  [​IMG]

  Motorlar ve Ekonomi

  Sadece sürüş keyfinden tasarruf edilmedi
  Mercedes-Benz mühendisleri için ekonomi çok önemlidir. Bu yüzden bütün Mercedes-Benz motorlarında da ekonomi önde gelen kavramlardan biri oldu. Bunun en bilinen sonucu CDI motorlar. Az yakıtla yüksek çekiş gücü sağlayan CDI motorlar, ekonomik ve verimli olmanın bir arada olabileceğini gösteriyor. Ayrıca isteğe bağlı ASSYST bakım bilgisayarıyla yağ değişim aralıkları daha da uzuyor.

  [​IMG]

   


Sayfayı Paylaş