Mercedes Viano 2012 Model

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 25 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Mercedes Viano
  Yaşamınızdaki hareket özgürlüğü.

  Mükemmel yol tutuş ve keyif veren sürüş nitelikleri
  "Enerji patlaması" yalnızca hayat stiliniz için değil ayrıca Viano'nun tahrik konsepti için de mükemmel bir tanımdır.

  Üstün dinamizm ile düzgün çalışmayı birleştiren 4 silindirli CDI dizel motoru Viano'nun sahip olduğu özelllikler arasındadır. Kendi kategorisinde dizel motorları standart olarak dizel partikül filtresi ile sunan tek araçtır.

  Viano şanzıman varyantları, arka tekerleklerden tahrik, hava süspansiyonu, çok yönlü bir şasi tasarımı ve dinamik yol tutuş kontrol sistemi (en son nesil ABS, Adaptif ESP®, BAS ve ASR) dinamizmin ve güvenliğin muhteşem bir harmanını sunmaktadır.

  Fiyat Listesi
  [​IMG]
  En güncel fiyat ve kampanya bilgisi için lütfen Mercedes bayileri ile iletişime geçiniz.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Maksimum güç , minimum yakıt tüketimi
  Yeni Viano’nuz için yüksek güç seviyesine çıkan ekonomik CDI dizel motor kullanımınıza sunulmuştur. Yeni geliştirilmiş 120 kW (163 hp) temin edilebilen 4 silindir CDI dizel motor OM 651 daha fazla dinamizm sağlar. CDI dizel motor EU5/3 egzoz talimatını yerine getirir. Şimdiye kadar ki motorlara göre önemli ölçüde azaltılmış bir yakıt tüketimi, azaltılmış egzoz emisyonları ve daha da düzgün performansı ile kendilerini belli ederler.

  163 PS Euro 5 CDI dizel motor, standart olarak kendini kanıtlamış 5 ileri vitesli otomatik şanzıman ile bir araya getirilmiştir.

  Dik yamaçlarda nazik kalkış
  Kalkış asistanı sürücü için özellikle çıkış ve inişlerde çok faydalıdır. Fren pedalı bir kez serbest bırakılınca, fren basıncı yaklaşık iki saniye kadar muhafaza edilir ve böylece sürücüye aracın kayacağı endişesinden uzak, frenden gaz pedalına rahat geçiş imkanı sağlar; sürücünün hareket etmek istediğini farkettiğinde fren basıncı serbest bırakılır.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş