Mercedes Tourismo Şehirlerarası Otobüs 2012 Model

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 26 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Tourismo Yolların beklediği değer

  Güven verir
  İstanbul'daki Hoşdere Otobüs Üretim Fabrikası'nda üretilen Tourismo yüksek kapasiteli kullanımı ve düşük işletme maliyetleriyle bütçenizi düşünür, güven verir.
  Tourismo işiniz için gerçek bir değerdir. Yeni nesil Tourismo'da koltuk başına maliyetin çok düşük olduğu fiyat/değer oranının artık daha da çekici olduğunu görebilirsiniz. turkeyarena.net
  Tourismo'nuzu satmak istediğinizde ise, yüksek 2. el satış rakamları ile karşılaşırsınız. Ne de olsa o gerçek bir Mercedes-Benz'dir.

  Yüksek performans, düşük yakıt tüketimi
  Düşük işletme ve kullanım maliyetlerinin arkasındaki önemli itici güçlerden biri BlueTec® dizel teknolojisini içeren ekonomik ve sağlam Euro 4 motor dizisidir.
  349 Hp - 422 Hp arası motor gücüne sahip olan Tourismo bu gücü üretirken düşük yakıt tüketimini de sağlayarak hem işletmenizi hem de çevreyi düşünür.

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  BlueTec® SCR dizel teknolojisi
  SCR (Seçici Katalitik İndirgeme) sistemine dayanan BlueTec® SCR dizel teknolojisi sayesinde, Euro3 motorlarla kıyaslandığında, nitrojen oksit emisyonu %30 ve partikül emisyonu %80'e varan oranlarda azaltılmıştır.

  Pazardaki diğer birçok çözümlerin tersine, SCR son derece ekonomik olduğu gibi diğerlerinden çok daha ileri bir teknoloji olduğu da kabul edilmektedir. İşte bu yüzden Mercedes-Benz diğer motor üreticilerinin çoğu gibi SCR dizel teknolojisini onaylamakta ve kullanmaktadır.

  Vites değiştirmek artık daha keyifli
  Mercedes-Benz 6 ileri servo vitesli şanzıman motor gücünü aksa aktarır. Böylece vites değişimi için harcanan efor en aza iner. Vites değişimi gösterge panelinin üzerine yerleştirilmiş bir kumanda kolu kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
  Tourismo'nun vites kolu, bir otomobilinki kadar da ergonomiktir, size kalan tek şey yolların keyfini sürmektir.

  Konforlu seyahat
  Geliştirilmiş ön akslar güvenli, rahat yol kavrayışı ve mükemmel sürüş konforu sağlamaktadır.
  Tourismo'nun göze çarpan özellikleri son derece sağlam tasarımı ve dayanıklılığıdır. Böylece Tourismo filonuzda önemli bir oyuncu haline gelir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş