Mercedes C Serisi Sportcoupe

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 9 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Asla vazgeçemeyeceğiniz alışkanlıklar vardır. Nefes kesici araçlar yapma tutkusunun bizi sarması gibi. Yeni nesil C Sportscoupe gibi. Alıştığınız Mercedes konforu ve güvenliğinin yanısıra, geliştirilmiş tasarımı ve mükemmel sürüş dinamizmi ile araçlarımız sizleri beklemektedir.

  Genel Bakış
  Kalıcı bir iz bırakan ve enerjiyle dolup taşan bir yüz. Ateş dolu gözlerini berrak camlı farlarla asilleştirdik ve EVOLUTION spor paketinin parçası olan yeni delikli ızgarayla bütünleştirdik. Sportcoupe, yeni tasarımlı arka lambaları, hassas uyarlanmış yürüyen aksamı ve geniş lastikleriyle yola uyum sağlar.

  Sürüş Dinamiği: 500.000 yıldan beri insanları kendine çekti ve çekici gücünden hiçbir şey kaybetmedi. Aksine V6 silindirli C 230 ve C 350 yeni nesil C-Serisi Sportcoupé’lerle daha da ısındı. 4 silindirli benzinli motor veya oldukça verimli, çekiş gücü yüksek her iki dizel motordan biri tarafından ateşlenir. Burada sakinleştirici olan, sürüş dinamiği paketi DIRECT CONTROL sayesinde gücün kontrol altına alınabilmesidir. Sportif yürüyen aksam ve doğrudan manevra daha fazla atılganlık sağlar. DIRECT CONTROL vites kumandası da kısa vites yollarıyla konfordan ödün vermeden sportif bir sürüş hissi verir.

  Tasarım: C-Serisi Sportcoupé: Kalıcı intiba bırakan ve enerjiyle dolup taşan bir yüz. Ateş dolu gözlerini berrak camlı farlarla asilleştirdik ve büyük hava kanalları ile donatılmış ön tampon ve EVOLUTION spor paketinin parçası olan delikli ızgarayla gerekli soğutmayı sağladık. Sportcoupé, hassas uyarlanmış yürüyen aksamı ve geniş lastikleriyle adeta yolla bütünleşir. C-Serisi Sportcoupé’nin daima çok parlak görünmesi için çizilmeye karşı daha dayanıklı bir boya kullanılmaktadır. Bu boya, alışılagelmiş boyadan daha dayanıklıdır. Böylelikle sürekli ve gözle görülür bir parlaklık sağlar. Bu «koruyucu tabakanın» sırrı, boya yapıştırıcısına entegre edilmiş olan sayısız, milimetrenin milyonda birinden daha küçük seramik parçacıklarıdır.

  Spor Paketi: Enerji engellenemez.Hele de EVOLUTION spor paketiyle donatılmış bir C-Serisi Sportcoupé söz konusu ise. Daha doğrudan ve çevik bir kullanım için bu modelde, ön aksta 15, arka aksta 5 milimetre kadar alçaltılmış karoseri ile birlikte spor yürüyen aksam mevcuttur. EVOLUTION spor paketini seçtiğinizde 17 inç metal jantlarla, araç rengindeki kapı kollarıyla ve büyütülmüş paslanmaz çelik egzoz borusuyla dikkatleri de üzerinize çekersiniz.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  C-Serisi Sportcoupé: Kalıcı intiba bırakan ve enerjiyle dolup taşan bir yüz. Ateş dolu gözlerini berrak camlı farlarla asilleştirdik ve büyük hava kanalları ile donatılmış ön tampon ve EVOLUTION spor paketinin parçası olan delikli ızgarayla gerekli soğutmayı sağladık. Sportcoupé, hassas uyarlanmış yürüyen aksamı ve geniş lastikleriyle adeta yolla bütünleşir. C-Serisi Sportcoupé’nin daima çok parlak görünmesi için çizilmeye karşı daha dayanıklı bir boya kullanılmaktadır. Bu boya, alışılagelmiş boyadan daha dayanıklıdır. Böylelikle sürekli ve gözle görülür bir parlaklık sağlar. Bu «koruyucu tabakanın» sırrı, boya yapıştırıcısına entegre edilmiş olan sayısız, milimetrenin milyonda birinden daha küçük seramik parçacıklarıdır.

  Dış Görünüm: C-Serisi Sportcoupé’nin daima çok parlak görünmesi için çizilmeye karşı daha dayanıklı bir boya kullanılmaktadır. Bu boya, alışılagelmiş boyadan daha dayanıklıdır. Böylelikle sürekli ve gözle görülür bir parlaklık sağlar. Bu «koruyucu tabakanın» sırrı, boya yapıştırıcısına entegre edilmiş olan sayısız, milimetrenin milyonda birinden daha küçük seramik parçacıklarıdır.

  [​IMG]
  İç Görünüm: EVOLUTION spor paketiyle gözleriniz parıldar: Polisajlı paslanmaz çelik kaymaya karşı çıkıntılı pedallar daha başlangıçtır. Bunu delikli dizaynı ve daha alçak yerleştirilmiş lamelleriyle daha güçlü etki eden radyatör panjuru takip eder. İç mekanda sizi baş parmak koyma yeri olan deri direksiyon ve «EVOLUTION» yazılı paspaslar karşılar. İsteğe bağlı olarak deri ARTICO (şık suni deri) spor koltukları temin edebilirsiniz. Alu-Tecra alüminyum süsleme parçaları da göz kamaştıran bir etki bırakır.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş