Mehmet Aslantuğ ve Hande Doğandemir

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve ot-gu tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Mehmet Aslantuğ ve Hande Doğandemir aynı dizide buluşuyor

  Mehmet Asltantuğ ve Hande Doğandemir’in başrollerde oynayacağı Racon dizisinin ayrıntıları belli olmaya başladı;

  Dizinin erkek başrol oyuncusu ise Bir İstanbul Masalı, Hanımın Çiftliği ve Ben Onu Çok Sevdim başta olmak üzere bir çok dizide yer alan Mehmet Aslantuğ oldu. Dizide Mehmet Aslantuğ ve Hande Doğandemir baba-kızı oynayacak. Racon dizisinin Ocak 2015′de TV8 kanalında yayınlanması bekleniyor.

  Dizide Aslantuğ; hakim babasının ölümünün ardından kendi adaletini kendi dağıtan Kenan karakterini canlandıracak. Kestiği raconlarla ünlü Kenan’ın ailesi ve aşkla imtihanı konu edilecek. Babasının kabadayı olmasına karşı çıkan ama bir anda kendisini yeraltı dünyasında kararlar veren biri olarak bulan Yağmur karakterini ise Hande Doğandemir canlandıracak.

  Racon dizisinin genel konusu ise şöyle;

  Aslantuğ dizide Kenan karakterini canlandıracak, babasının (halim) ölümünün ardından kendi adaletini kendi dağıtan Kestiği raconlarla ünlü Kenan’ın ailesi ve aşkla intihanı konu edilecek. Yağmur (Aslantuğ’un kızı) babasının kabadayı olmasına karşı çıkıyor ancak bir anda kendisini yeraltı dünyasında karar veren biri olarak buluyor.

  Yağmur karakteri için ise Güneşi Beklerken dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Hande Doğandemir’le görüşülüyor. Eğer rol alırsa Aslantuğ ve Doğandemir baba-kızı oynayacak.
   


Sayfayı Paylaş