Maserati Roadshow 2009 Çeşmedeydi!

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Maserati Roadshow 2009 Çeşme’deydi!
  Tofaş çatısı altında yer alan ve İtalyan lüks ve yüksek performanslı spor otomobil üreticisi Maserati’nin ülkemizdeki distribütörlüğünü yürüten Fer-Mas Oto, güney illerimizde başlayan ve Ankara’da devam eden etkinliklerine İzmir’de devam etti.

  Türkiye’de bir lüks spor otomobil markası tarafından düzenlenen ilk çok ayaklı test sürüşü ve etkinlik turu olarak dikkat çeken Maserati Roadshow 2009’un İzmir ayağı, Pirelli ve Gilan Mücevher Evi sponsorluklarında Çeşme’de gerçekleştirildi. Maserati Roadshow 2009 kapsamında İzmirli spor otomobil tutkunları, markanın lüks spor otomobili GranTurismo’nun yanı sıra Pirelli P Zero ailesi lastikleri ile donatılmış olan 4 kapılı sportif coupe sedan segmentinin öncüsü Quattroporte ile test sürüşü yapma ayrıcalığı yakaladılar.

  Tofaş çatısı altında Ferrari ve Maserati markalarının distribütörlüğünü üstlenen Fer-Mas Oto, İtalyan lüks ve yüksek performanslı spor otomobil üreticisi Maserati’nin modellerini daha yakından tanıtmak için İzmir Çeşme’de bir etkinlik düzenledi. Türkiye’de lüks spor otomobil markası tarafından düzenlenen ilk geniş çaplı etkinlik turu olarak dikkat çeken aktivitenin İzmir ayağı, 7800 Çeşme Residance & Hotels’de gerçekleştirildi. Maserati Roadshow 2009’un Çeşme’de düzenlenen ayağında otomobil severler, markanın Quattroporte ve GranTurismo gibi modellerini yakından inceleme fırsatı bulup test sürüşü yapma imkanı buldular. Fer-mas Oto Genel Müdürü Orhan Ülgür ise 5 ili kapsayarak Gaziantep’ten başlayan daha sonra Ankara’da devam eden ve son olarak İzmir/Çeşme’de gerçekleştirilen Maserati Roadshow 2009’un yaz ayları boyunca Türkiye’nin diğer illerini de ziyaret edeceğini belirtti.

  [​IMG] [​IMG]
  29.07.2009, Çarşamba
   


 2. OrKuN Well-Known Member

Sayfayı Paylaş