Marshall Renk Kataloğu

Konusu 'EvDekorum' forumundadır ve Pelin tarafından 24 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Marshall Renk Kataloğu
  Doğada bulunan sayılamayacak kadar çok renk ve bu renklerin tonlarını Marshall boya ile evlerinizin duvarlarına taşımanız artık imkansız değil.

  İsterseniz evinizin içinde isterseniz dış mekanlarda kullanabileceğiniz en çok tercih edilen renkleri Marshall sizler için oluşturdu. Tüm bu renk kombinasyonlarını kullanabileceğiniz, evinizi dekore edebileceğiniz renklerin hepsini Türkiye’nin dört bir yanındaki Marshall satan tüm noktalarda kolayca bulabilirsiniz. Buzul yeşili, mum ışığı ve balçiçeği renkleri güneş alan aydınlık odaların duvarlarında kullanılınca daha canlı bir ortam yaratmış olacaktır. Akşam yemeklerini yediğiniz, misafirlerinizi ağırladığınız, kendinize ve ailenizle vakit geçirdiğiniz salonunuz veya oturma odanızda Güz Gülü, Ortanca ve Lila renklerini kullanarak eşsiz ve aydınlık bir atmosfer sağlayabilirsiniz. Toprak tonları sıcak, doğal bir ortamı ifade eder. Kum Beji, Tiramisu ve Karamela renkleri ile bu sıcak ve doğal ortamı Marshall Boya Renk Kataloğu ile birleştirebilir dingin, huzurlu bu ortamda pozitif duyguların açığa çıkmasını sağlayabilirsiniz. Sıradanlığı sevmiyorsanız, alışılmışın dışında dekore ettiğiniz mekânlarınızı Balçiçek veya Bambu Yaprağı renkleriyle boyayarak, güzelliği ayrıntılarda görmek isteyenlerden olabilirsiniz. Bu eşsiz odanızı da duvarınıza benzer renk tonlarındaki aksesuarlarla güçlendirerek şık ve gösterişli bir odaya sahip olabilirsiniz. Sakin ve sade bir yatak odası istiyorsanız eğer pastele yakın tonlar kullanmanızı öneririz.

  Desenlerin kullanımı dışında doku kullanarak odanızda hoş bir anbians yaratabilirsiniz. Marshall Renk Kataloğu tüm renk seçenekleriyle sizlerin evini değiştirmek için beklemektedir.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş