Marmaris Turunç

Konusu 'Marmaris' forumundadır ve GamZe tarafından 12 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Marmaris Turunç
  Marmaris-Turunç arası 20 km. İçmeler bitiminde Turunç yön tabelasını gösteren yolu takip ederek virajlı ve yükselen bir güzergahla Turunç'a hakim tepeye geliyor. Daha sonra estetik inişlerle deniz seviyesine yaklaşıyorsunuz. Sağınızda belediye binası ve Amos Antik Kenti Kumlubük güzergahı yer alırken düz giderek Turunç'un merkezine ulaşabilirsiniz. Sahilden kalkan kooperatife bağlı günübirlik tekneler Çiftlik, Kumlubük başta olmak üzere doğanın bonkör davrandığı birbirinden güzel yeryüzü cenneti diye tanımlayabileceğiniz koylara uğrayarak akşam saatlerinde Turunç'a geri dönüş yapıyorlar. Marmaris-Turunç arası çalışan minibüsler ulaşımı sağlıyor.

  Turunç ve çevresinde özel aracınızla tur yapabileceğiniz gibi jeep safari gezilerine de katılabilirsiniz.Yöreyi ayrıntılı biçimde tanıyan tur rehberleri eşliğinde bilgi sahibi olabilir, toprak yollarda kendi başınıza göremeyeceğiniz yerleri görüp sürprizlerle dolu eğlenceli bir gezi yapabilirsiniz.

  Turunç'ta hotel, motel, apart ve pansiyon olmak üzere çeşitli konaklama seçenekleri bulunuyor.turkeyarena.com
  Bağlı bulunduğu Muğla ilini gölgede bırakacak kadar büyüyüp gelişen Marmaris ilçesi ve çevresi, başta Hollanda, Almanya olmak üzere Avrupalıların ve Rus turistlerin tatillerini geçirmek üzere geldikleri ilk adres olarak tercih ediliyor.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. GamZe Moderator

 3. GamZe Moderator

Sayfayı Paylaş