Marmaris Gece Clubleri

Konusu 'Marmaris' forumundadır ve GamZe tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Marmaris Gece Clubleri
  Marmaris Club Arena
  Türkiyenin ve Avrupanın En iyi Ses ve Işık sistemi sahip olan Tek Mekanı Olan Club Arena : şu ana kadar geliştirilen en yüksek lazer, ışık ve ses teknolojisiyle, Türkiye’nin eğlence sektörüne kazandırılan en büyük yatırımı durumunda. Bu yönüyle Club Arena Avrupa’daki gece kulupleri arasında ilk sırada yer almaktadır.. 2003 haziran ayında acılan Club Arena 5000 kişilik konser kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük açık hava eğlence merkezlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

  Adres: Barlar Sokagi 129 Club Arena
  [​IMG]

  Club Pacha Marmaris
  CLUB PACHA açıldığı 1996 yılından beri canlı performanslar, disko ve konsept gecelerle kitleleri buluşturan, haftasonu partileriyle çok konuşulan ve eğlence tarzıyla örnek oluşturan mekan olma özelliğini koruyor. Eğlendirme misyonundan ödün vermeden, vizyonu ve hedef kitlesiyle CLUB PACHA, müdavim sayısını her geçen gün arttırırken, bir yandan da yeni fikir ve projelerle markasını güçlendiriyor.

  Açıldığı günden bu yana Türkiye’nin ve Dünya'nın en ünlü ve sevilen sanatçıları - DJ’leri hayranları ile buluşturan ve ayrıca kendi müziğini yapan genç sanatçılara ve yorumculara da destek veren CLUB PACHA Marmaris’in Turizm belgeli tek mekanıdır. 1200 kişilik kapalı, alanı farklı dekorasyonu, modern teknik donanımı, profesyonel ekibiyle, kaliteli eğlencenin adresi.
  [​IMG]

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş