Mango 2011-2012 Sonbahar/Kış Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Mango 2011-2012 Sonbahar/Kış Modelleri
  Mango’nun 2011-2012 Sonbahar-Kış koleksiyonu vitrinlerdeki yerini aldı. Sade, gösterişli ama aynı zamanda rahat giysiler kış sezonunda sizleri bekliyor. Koleksiyonun göze çarpan detayları ise şöyle:

  Sonbahar mevsiminin vazgeçilmezi trençkotlar koleksiyondaki yerini almış. İster gece, ister gündüz nerdeyse tüm giysilerle birlikte kullanılabiliyorlar.

  Blazer ceketler de yine gündüz ve gece imdadımıza yetişiyor. Mango, siyah ve beyaz renkli blazer ceketlerini elbise ve şortlarla kombine etmiş.

  Modası hiç geçmeyen jeanler; şort, tulum ve ceket olarak kullanılmış. Özellikle Jean ceketleri elbiselerle birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tulum ve şortlar ise rahatlıktan vazgeçemeyenleri mutlu edecektir.

  Deri ceketleri sevenlere ise iyi haber var. Önümüzdeki kış mevsiminde deri ceketler yine bolca karşımıza çıkıyor. Mango’ nun kahverengi deri ceketi leopar desenli aksesuarla çok iyi kombine olmuş.

  Leopar desenleri bu kış oldukça fazla göreceğiz. Mango ‘nun koleksiyonunda da leopar desenler ayakkabı ve çantalarda karşımıza çıkıyor. Vahşi doğadan izler taşıyan aksesuarlar, çekici formlarla birleştirilmiş.

  Renk renk hırkalar ve kazaklar soğuk kış günleri için düşünülmüş, zira birkaç sezondur hırkalar gece dışarı çıkılırken bile giyiliyor.

  Renkli Jean modası beyaz renk ile devam ediyor. Beyaz jeanleri, kışın giyerek zarafetin üst noktalarına çıkabilirsiniz.

  Renkler de ise; kırmızı, mavi ve baharat tonlarına yer verilmiş. Siyah ve beyazın yarattığı kontrast etkisinden de vazgeçilmemiş. Özellikle maskulen bir hava yaratmak için kullanabilirsiniz.

  Tek parça kırmızı elbiseler çekici aynı zamanda da şık olmak isteyenler için. Geçen kış oldukça fazla gördüğümüz kırmızı elbiselere yenileri ekleniyor.

  Military tarzı bağcıklı botlar ve army ceketler ile devam ediyor. Mango’da bu etkiyi sürdürmeye karar vermiş. Jeanlerle ve şortlarla giyilen bağcıklı kısa botlar bunu fazlasıyla gözler önüne sürüyor.

  Koleksiyonun öne çıkan parçalarından biri de kırmızı renkli ayakkabılar. Gerçekten çok güzel görünüyorlar. Tek renk bir giysiye bile onlarla hareket katmanız mümkün.

  Her sezon olduğu gibi takılarıyla da ilgi gören marka tercihini iri ve gösterişli olanlardan yana kullanmış. Kalın bilezikler, iri ve taşlı yüzükler ve gerdanlık formunda kolyeler giysilere eşlik ediyor.
  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş