Manavgat Ulaşım

Konusu 'Antalya' forumundadır ve GamZe tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Manavgat Ulaşım
  Manavgat da şehiriçi ve şehirlerarası ulaşım oldukça kolaydır. Araç sıkıntısı çekmeden ve fazla beklemeden istediğiniz yere toplu ulaşım araçlarıyla ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  SİDE: Manavgat’tan Side’ye ulaşım her 15 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Side arası 7 km olup yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir. Sabah 09:00 a kadar son durak Side merkezi, 09:00 dan sonra ise Side otogarıdır. Otogardan her 5 dakikada hareket eden tramvaylarla Side merkezine 3 dakikalık kısa bir yolculuk sonrası ulaşılır.

  KUMKÖY: Manavgat’tan Kumköy’e ulaşım her 20 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Kumköy arası 18 km olup yaklaşık olarak 35 dakika sürmektedir.

  TİTREYENGÖL: Manavgat’tan Titreyengöl’e ulaşım her 10 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Titreyengöl arası 12 km. olup gidiş güzergahı sorgun, çamlık, oteller, sorgun halk plajı ve Titreyengöl’dür.yaklaşık olarak 35 dakika sürmektedir.turkeyarena.com

  ŞELALE: Manavgat’tan Şelaleye ulaşım her 15 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Şelale arası 8 km olup yaklaşık olarak 10 dakika sürmektedir.

  ALANYA: Manavgat’tan Alanya’ya ulaşım her 30 dakikada bir hareket eden minibüs ve otobüslerle sağlanır. Manavgat Alanya arası 75 km olup yaklaşık olarak 55 dakika sürmektedir.

  ANTALYA: Manavgat’tan Antalya’ya ulaşım her 20 dakikada bir hareket eden otobuslerle sağlanır. Manavgat Antalya arası 80 km. olup yaklaşık olarak 80 dakika sürmektedir. Antalya’da havaalanı bulunmaktadır.Buradan Frankurt, Kiev, Lefkosa, Londra, Milano,Münih, New York, Paris, Roma,Taşkent, Tokyo, Viyana, Zurih gibi dünyanın pek çok yerine seferler düzenlenmektedir.

  TÜRKİYE: Manavgat Otogarından Türkiye’nin her tarafına otobüslerle ulaşmak mümkündür.
   


Sayfayı Paylaş