Logitech'ten Yeni Nesil 3D Surround Hoparlör!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 8 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  [​IMG]
  Logitech'in yeni hoparlörleri, müzik, filmler ve oyunlar için üç boyutlu ses keyfi sunuyor!
  Logitech, müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken odanızı 5.1 sesle doldurmak için yeni nesil Logitech Surround Sound Speakers Z506'yı piyasaya sundu. Logitech'in ses sisteminizi istediğiniz şekilde kurma esnekliği sunan yeni hoparlörü PC, PS3, Xbox 360, Wii, iPod veya DVD player gibi tüm eğlence sistemlerine bağlanabiliyor.

  Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar, Z506
  ile ilgili olarak şunları söyledi, "Logitech Surround Sound Speakers Z506'yı evinizin dilediğiniz odasında istediğiniz şekilde kurmanıza imkân verecek şekilde tasarladık. Logitech Z506, hemen hemen tüm ev eğlence sistemlerini destekliyor. Böylece bir RCA bağlantısı kullanarak bir oyun konsoluna, ses kartıyla bir PC'ye ya da 3.5 mm'lik giriş yoluyla dijital bir müzik çalara hızla bağlanabiliyor. Z506 ile artık eğlencenin içine dalmak daha kolay".

  Renkli kablolar, 3D surround, güçlü ses ve fiyatı

  Z506'nın kurulumunu kolaylaştırmak için tüm kablolar renklerle kodlandı. Ayrıca ses sistemi, ses kartları ve müzik çalarlar için de bir aksesuar kablosuna sahip. Z506 hoparlör sistemi, oyuncular için doğrudan konsolun mevcut RCA kablosuna bağlanabiliyor. Z506, aynı anda bir oyun konsolu ve dijital müzik çalar gibi iki ayrı cihaz ile kullanım olanağı sunuyor.
  3D Stereo surround ses özelliğine sahip Z506, iki- kanalstereo sesi üç boyutlu surround ses deneyimine dönüştürebiliyor.

  75 Watt güç sunan Logitech'in en yeni hoparlörleri odayı sesle doldurabiliyor hatta birkaç pencereyi bile sallayabiliyor. Port'lu down-firing (alttan vurmalı) subwoofer, müziğinizi, filmlerinizi ve oyunlarınızı gerçek kılan derin bir bas sunuyor. Ayrıca bas kontrolü ile uygulamalarınız sizin kontrolünüz altında, bası istediğiniz kadar yükseltebilir ya da alçaltabilirsiniz. Z506 kulaklık jak'ı ile de kimseyi rahatsız etmeden tek başınıza ya da gece geç saatte kadar müziğinizi dinleyebilirsiniz.

  Logitech Surround Sound Speakers Z506 Satış Fiyatı: 118$

  Bilgi için: Logitech
  Telefon: 00800 44 882 5862
   


Sayfayı Paylaş