LG A530 Notebook ile 3D izleyin Hatta Cekim Yapin

Konusu 'Donanım' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 11 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Bu 3D dizustu bilgisayarlar gecikti derken Lg'den ilk urun cikti. LG A530 Notebook 15,6 inç Full HD 3D LCD ekranın üzerinde yer alan 3D ikili web kamerası, kullanıcıların kendi 3D video ve fotoğraflarını çekmelerine olanak tanırken, metalik görünümlü gösterişli tasarımıyla da göz dolduruyor.

  [​IMG]

  İkili Web Kamera ile 3D içerik yaratmanın heyecanını yaşayın...
  3D dizüstü bilgisayarların çoğu yalnızca 3D izleme olanağı sağlarken LG A530, 3D ikili web kamerası sayesinde 3D içerikleri izleme, çekim yapma ve paylaşma imkanı tanıyarak eksiksiz bir 3D deneyimi sağlıyor. LG A530 aynı zamanda 3D içeriklerin LG'nin akıllı telefonları, televizyonları ve monitörleri gibi diğer cihazlarına aktarılarak zahmetsizce oynatılmasına olanak tanıyarak, entegre bir 3D deneyimi sunuyor.

  Kullanıcıların 3D içerikleri YouTube'a yükleyerek arkadaşları ve aileleriyle kolayca paylaşabilmelerine olanak tanıyan LG A530, LG'nin, 3D video, fotoğraf, oyun ve filmlere erişmeyi kolaylaştıran yeni entegre kullanıcı arabirimi 3D Space Software sayesinde de daha kapsamlı 3D seçenekleri sunuyor.

  Titreşimden tamamen arındırılmış parlak 3D görüntüler sunan LG patentli FPR teknolojisi sayesinde kullanıcılar, 3D içerikleriLGA530'da göz yorgunluğu veya baş dönmesi yaşamadan izleyebiliyor. Full HD 1920x1080 çözünürlüğe sahip 3D LCD ekran, panjur gözlüklü 3D dizüstü bilgisayarlara göre daha parlak görüntüler sağlıyor; bu sayede oyunlar, filmler ve fotoğraflar daha canlı olarak ekrana taşınıyor.

  LG A530 ile birlikte son derece hafif olan 3D gözlükler ve klipsli gözlük camları ücretsiz olarak sunuluyor. LG A530'da yerhalan SRS Wide3DSound ses sistemi de 3 boyut deneyimini tamamlıyor.

  Yüksek performans ve üst düzey kullanım kolaylığısunan LGA530'un bu başarısının ardında 8GB'a varan bir belleğe sahip ikinci nesil Intel Core i7 işlemci bulunuyor. Yeni işlemci HD ortamları oynatırken, bir önceki nesil Intel Core i7 işlemciye göre yüzde 60 daha fazla hız ve iki kat daha fazlagüç sağlıyor. Ayrıca, NVIDIA GeForce GT 540M'ye göre yüzde 20 daha fazla performansa sahip NVIDIA GeForce GT 555M grafik kartı, 3D oyunlarda ve filmlerde iyi bir deneyim sunuyor.

  LG A530'un yüksek kapasiteli HDD sürücüsü dahili bir SDD ile tamamlanıyor; dolayısıyla A530 rakip dizüstü bilgisayarlara göre yüzde 20 ila 30 daha çabuk açılıyor. Hız ve kullanım kolaylığı, hızlı oturum açma sağlayan parmak izi erişimi ile pekişirken, USB 3.0, verileri USB 2.0'den on kat daha hızlı aktarıyor.
   


Sayfayı Paylaş