Lexmark'tan Hızlı ve Zarif Dikey Yazıcı!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 23 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  [​IMG]
  Lexmark'ın yeni hepsi bir arada yazıcısı, hızı, zarif dikey tasarımı ve işlevleriyle dikkat çekiyor
  Lexmark International, mürekkep püskürtmeli hepsi bir arada (All in One - AIO) yazıcı ailesinin son üyesini tanıttı.

  Lexmark'ın geçtiğimiz yıl piyasaya çıkardığı mürekkep püskürtmeli hepsi bir arada yazıcı serisi, günümüzün kablosuz internet bağlantılı işyerleri için güçlü bir baskı teknolojisi sunuyordu. Aynı platform üzerinde geliştirilen serinin yeni yazıcısı Lexmark Genesis, teknolojisi ve etkileyici tasarımı ile profesyonellerin, küçük işletmelerin ve ev ofis çalışanların tercihi olacak.

  Yenilikçi tümleşik Flash Scan kamera teknolojisine ve 10 megapiksel görüntüleme sensörüne sahip Lexmark Genesis, 4,3 inçlik ekranında anında önizleme sağlarken, yine Flash Scan teknolojisinin sunduğu yüksek tarama hızı ile bir belgeyi kağıttan dijital ortama üç saniye kadar kısa bir sürede aktarabiliyor.

  Yazıcının özellikleri ve diğer bilgiler

  Lexmark Genesis, Flash Scan teknolojisinin yanı sıra ödüllü AIO özelliklerinden 4,3 inçlik kapasitif renkli dokunmatik ekrana sahip. Web bağlantılı teknolojinin geçidi olan bu ekran sayesinde kullanıcılar, Lexmark'ın SmartSolutions sistemi ile Evernote, TripIt, Facebook ve Twitter gibi yaygın internet tabanlı uygulamalara kolaylıkla erişebiliyor.

  Lexmark'ın Vizix baskı teknolojisini kullanan üründe ayrı mürekkep kartuşları kullanılıyor. Böylece baskı hızını artarken, kaliteli çıktılar daha ekonomik bir yöntemle alınabiliyor. Ürünün diğer önemli özellikleri arasında geniş kapsama alanı sağlayan Wireless-N (IEEE 802.11n), tümleşik çift taraflı baskı özelliği ve 3 yıl garanti ile ömür boyu telefon desteği bulunuyor.

  Lexmark Genesis, Şubat 2011 itibariyle Türkiye'de satışa sunulacak.

  Lexmark Genesis'in özellikleri ve fonksiyonları hakkında detaylı bilgi için: www.lexmark.com.tr
   


Sayfayı Paylaş