Leica V-LUX 20

Konusu 'Fotoğrafçılık' forumundadır ve pult tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  [​IMG]

  Leica, 12 megapiksel çözünürlüğe, 12x optik zum lense ve dahili GPS özelliğine sahip yeni modeli Leica V-LUX 20 dijital fotoğraf makinesini duyurdu. Leica V-LUX 20 kameranın 25 - 300 mm odak uzaklık değerine sahip Leica DC-VARIO-ELMAR 4.1-49.2mm f/3.3-4.9 ASPH lensi her türlü çekim ihtiyacına cevap verebiliyor. Leica V-LUX 20 geniş manzara çekimlerinden detaylı yakın çekimlere veya uzaktaki nesneleri fotoğraflamaya kadar her türlü çekimi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanıcıların çektikleri fotoğraflar üzerinde coğrafi etiketleme yapmalarını sağlayan Leica V-LUX 20 kamera mayıs ayından itibaren tüketicilerin beğenisine sunulmuş durumda.

  Leica V-LUX 20 dijital kamera ile coğrafi etiketleme
  Leica V-LUX 20 modeli GPS coğrafi etiketleme özelliğine sahip ilk Leica dijital kompakt fotoğraf makinesi olma özelliği taşıyor. Sürekli seyahat eden fotoğrafseverler kameranın bu yeni nesil özelliği aracılığıyla çekmiş oldukları fotoğraflara konum bilgileri ekleyerek daha sonra bu görüntüleri nerede çektiklerini kolaylıkla ve kesin bir biçim öğrenip arşivleyebiliyorlar.

  Leica V-LUX 20 kamera ile HD kalitesinde video kayıt
  Fotoğraf çekmenin yanında video kaydetmek isteyen kullanıcılar da unutulmamış. Leica V-LUX 20 dijital fotoğraf makinesi HD kalitesinde yüksek çözünürlüklü video kaydedebiliyor. Leica V-LUX 20 fotoğraf makinesinin video kayıt fonksiyonunda yüz tanıma teknolojisi, otomatik sahne seçici ve akıllı pozlama fonksiyonlarının yanında zoom özellikleri de kullanılabiliyor.

  Adobe Photoshop Elements 8 programı ile birlikte gelen Leica V-LUX 20 dijital fotoğraf makinesi kullanıcıların görüntüler üzerindeki düzenleme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlıyor. Mayıs ayı içerisinde satışa sunulmaya başlanan Leica V-LUX 20 fotoğraf makinesinin fiyat etiketi 495 Sterlin civarında.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  bu özellik güzelmiş tuttum tpx
   
 3. pult Well-Known Member

  Kesinlikle çok güzel bir özelliktpx.
   

Sayfayı Paylaş