Lazzoni Yatak Odası Bilgisayarınızla Konuşursa...

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve ot-gu tarafından 15 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  [​IMG]
  Sadece bir gardırop deyip geçmeyin, bakın bu ürün neler yapabiliyor neler...
  Opsiyonel olarak, ev sinema sisteminin de dahil edilebildiği Marman'da, wireless speaker ve blueray DVD teknolojisi ile yatak odanızı sinema salonuna dönüştürebiliyorsunuz. Üstelik, bu teknolojik ürün, dilerseniz dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınız ile iletişim kurabiliyor.

  Lazzoni Mobilya'nın talebi ile gardırop üzerindeki televizyon modeli için Türkiye'ye özel olarak getirilen DLNA (Digital Living Network Alliance / Sayısal Akışlı Ağ Uyuşması) sertifikalı modül, isteğe bağlı olarak televizyona dahil ediliyor. Akıllı evlerde kullanılan ve ev cihazlarına özel olarak üretilmiş bu kablosuz bağlantı sistemi, bilgisayarınız ile televizyonunuzun hiçbir ara bağlantı ya da kabloya gerek olmaksızın iletişim kurmasını sağlıyor. Bu sayede, televizyon yayınını bilgisayarınıza rahatça aktarabiliyor ya da bilgisayarınızdaki tüm dijital video ve ses dosyalarını televizyondan izleyebiliyorsunuz.

  Estetik dış görünüm ve diğer özellikler

  Marman gardırop, sunduğu teknolojik olanakların yanı sıra, estetik görünümü ve kalitesi ile de konfor sağlıyor.. 3,10 metre genişliğinde, 2,45 metre yüksekliğinde olan ve üç adet sürgülü kapaktan oluşan beyaz gardırobun ortasından kuşak şeklinde geniş siyah şeritler geçiyor. Orta kapağın üzerinde yer alan dev ekran LED TV, bu siyah şeritler ile bütünleşiyor.

  Her türlü detayın titizlikle düşünüldüğü Marman gardırop; televizyonu, uydu alıcısı ve tercih edilen diğer opsiyonel özellikleri ile birlikte teslim ediliyor. Lazzoni ekipleri tarafından elektronik ve panel mobilya kurulumu gerçekleştirilen Marman, yatak odanızdaki konfor anlayışınıza yeni boyutlar kazandırıyor.

  Detaylar için: Lazzoni Mobilya
   


Sayfayı Paylaş