Lazerle Diş Beyazlatma, Lazerle Diş Beyazlatma Fiyatları

Konusu 'Diş Sağlığı' forumundadır ve elif tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Lazerle Diş Beyazlatma
  Artık sararmış dişler 30 dakikada bembeyaz oluyor. Lazerle diş beyazlatma işleminde inci gibi dişlere sahip olabilirsiniz. Renkleri 5-6 ton açılabilen dişler yiyip içtiklerinize bağlı olarak birkaç yıl beyazlığını koruyor.

  Sağlıklı bir gülüşün anahtarı bembeyaz dişlerde gizli. Sararmış dişler lazerle diş beyazlatma tedavisi sayesinde inci gibi oluyor. Uygulamanın klasik beyazlatma yöntemine göre avantajları çok. Beyazlatma genellikle ikinci küçük azı dişlerine kadar yapılıyor. Ancak lazerle diş beyazlatma herkese uygulanamıyor. Beyazlığın süresi ise yiyip içilenlere bağlı olarak değişiyor. Uzmanlar diş hekimine gitmeden beyazlatmak için kullanılan ürünleri kullanmamayı öneriyorlar.

  Bugün piyasada dişlerinizi beyazlatmaya yardımcı bir çok ürün ve prosedür bulunmaktadır. Tüm bu yöntemler etkili olmalarına rağmen dezavantajlar da getirir. Dişiniz için en uygun yöntemi belirlemek için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Lazerle diş beyazlatma kötü renkli dişleri düzeltmek için mükemmel bir yöntemdir.

  Lazerle diş beyazlatma oldukça pahalı bir yöntemdir. Diş hekiminiz dişlerinizdeki lekeleri temizlemek için özel lazer ışığı ile birlikte beyazlatıcı jelde kullanır.turkeyarena.net Bu beyazlatıcı jel dişlere sürüldükten sonra jelin içersindeki kristalleri harekete geçirecek lazer ışığı tedavisi uygulanır. Bu ışık beyazlatıcı jel ile beraber diş minesine ulaşır. Tedavi yaklaşık olarak iki saat sürer.

  Tedavinin ardından kişi bazı yan etkilerle baş etmek zorunda kalabilir. Beyazlatma operasyonundan sonra genelde kısa süreli damak ve diş ağrıları gözlemlenebilir. Bu ağrılar operasyonun ardından birkaç gün içerisinde kaybolur.

  Lazerle beyazlatma tedavisinin ardından diş renginizin ne kadar değiştiğini siz de fark edeceksiniz. Bembeyaz dişlere siz de sadece iki saat içerisinde kavuşabilirsiniz. Eğer sizde dişlerinizin beyazlığına önem veriyorsanız bu yöntem sizin için ideal.
   


 2. Ayşe Melek Well-Known Member

  lazerle diş beyazlatma fiyatı hakkındada bilgi verebilirmisiniz.
   

Sayfayı Paylaş