Lassa 20 milyon dolara traktör lastiği geliştirdi

Konusu 'Oto Yardım' forumundadır ve OrKuN tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Lassa tarafından geliştirilen yeni radyal traktör lastiği Agri 1 satışa sunuldu.
  Lassa yetkilileri yaptıkları açıklamada, halen Türkiye traktör lastiği pazarında liderliği elinde bulundurduklarını belirterek, yeni gelişmekte olan radyal traktör lastiği pazarında da birincilik hedeflediklerini belirttiler. Yetkililer, "Diğer segmentlerde olduğu gibi, tarım lastikleri için de düzenli olarak araştırmalar yapan Lassa fabrikamız yaklaşık 20 milyon dolarlık yatırımla Agri 1'i çiftçilerin istek ve beklentilerine göre tasarlayıp üretti. Özel sırt karışımı ve deseni sayesinde, kesilme veya kopma olmaksızın diğer radyal lastiklere göre daha uzun süre kullanılan Agri 1, zemine daha iyi tutunuyor ve ekstra konfor sağlıyor" açıklamasını yaptı.

  [​IMG]

   


 2. pult Well-Known Member

  Lassa'yı ben rusyanın bir çok şehirinde gördüm,kazakıstan,gürcistan,azerbaycan özbekistan ukrayna tüm eski sovyet cumhuriyetlerinde yaygın olarak var,demekki kaliteli şeyler yapıyor lassa.
   
 3. ot-gu Genel Sorumlu

  lassa asfalt yolları pek düzgün olmayan ülkelerde tutulan bir marka, çok sert bir lastik değil ve fiyat/performans oranıda iyi, yalnız performans lastiği değil.
   

Sayfayı Paylaş