Lancia, Nobel Barış Ödülü sponsor

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Lancia, Nobel Barış Ödülü Adayları Dünya Zirvesi’nin Ana Sponsoru Oldu
  Stil sahibi marka ve tasarım anlayışıyla dikkat çeken Lancia, 11-13 Aralık tarihlerinde Paris’te düzenlenecek olan 9. Nobel Barış Ödülü Adayları Dünya Zirvesi’nin ana sponsorluğunu üstlendi. Dünya barışına katkıda bulunan çok önemli isimlerin yer alacağı bu global zirvede, Lancia’nın lüks kompakt hatchback sınıfındaki prestijli temsilcisi Lancia Delta’lardan oluşan bir araç filosu üst düzey davetlilerin ulaşmını sağlayacak.

  [​IMG]

  İtalyan lüks otomobil üreticisi Lancia, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’nin 60. yıldönümünü vurgulamak üzere Paris’te düzenlenecek olan Nobel Barış Ödülü Adayları Dünya Zirvesi’nin ana sponsorluğunu üstlendi. 11-13 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek bu global zirvede Lancia’nın yeni lüks kompakt hatchback modeli Delta’lardan oluşan bir araç filosu, özel konukların ulaşımlarını karşılayacak.

  9. Nobel Barış Ödülü Adayları Dünya Zirvesi kapsamında 1990 yılında Nobel Barış Ödülü’nü kazanan Mikhail Gorbachev, 2008 Nobel Ödülü adayı Ingrid Betancourt, sürgündeki Burma Hükümeti Başbakanı Sein Win ve Nobel Barış Ödülü Adayları Lech Walesa, Betty Williams ve John Hume gibi isimlerde birer konuşma yapacak..
  12.12.2008, Cuma
   


Sayfayı Paylaş