Ladin Köşe Takımları

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Ladin Köşe Takımları

  Ladin Mobilya Köşe Takımları,En Modern Ladin Köşe Takımları 2014,2014 Ladin Köşe Takımları Modelleri

  Uzun ömürlü ve dayanıklı bir mobilya tercihi ile oturma odalarınızda yepyeni ahenkler oluşturmaya ne dersiniz? Yorgun bir günün ardından stresinizi atacağınız oturma gruplarının konforlu olması da sizler için önem taşıyan durumlar arasında yer almaktadır.

  2014 yılı içerisinde yapacağınız Ladin Mobilya modern köşe takımı tasarımları son derece çağdaş görüntü zenginlikleri ve derin çizgilerin hakim olduğu seçenekler olarak karşınıza çıkmaktadır. Oturma grubunuzda bir yenilik yaratma düşüncesini taşıyorsanız öncelikle Ladin Mobilya modelleri incelemesinde bulunarak seçimde bulunabilirsiniz. Çağın yenilikleri göz önüne alınarak tasarlanmış oturma grubu modelleri kaliteden ödün vermeyen bir seçim yapmanıza da yardımcı olacaktır.

  Evinizdeki birçok eşya için ayrıca depolama alanı da barındıran bu oturma grubu modellerindeki sandıklar koltukların kolçaklarının gevşemesine de engel olmaktadır. Ayrıca bu köşe takımı modelleri tasarımlarında elektrostatik boya kullanıldığı için boyalarda paslanma görülmemektedir. Ladin oturma grupları havalandırma kapsülleri sayesinde kötü koku oluşumlarına da engel olmaktadır. Bu kadar kullanışlı bir köşe takımı sahibi olmak istiyorsanız Ladin Mobilya’nın tasarımlarına göz atarak tercihinizi ona göre değerlendirmeniz önerilmektedir.


  Resital Köşe Takımı
  [​IMG]

  Toledo Köşe Takımı
  [​IMG]

  Carla Köşe Takımı
  [​IMG]

  Plas Köşe Takımı
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

  Luna Köşe Takımı
  [​IMG]

  Plus Lüks Köşe Takımı
  [​IMG]

  Olimpia Köşe Takımı
  [​IMG]

  Olimpia Lüks Köşe Takımı
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş