Kuşadası Alışveriş

Konusu 'Kuşadası' forumundadır ve GamZe tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Kuşadası Alışveriş
  Kuşadası dev bir alışveriş mağazası gibidir. Tişört, kot, mayo, body, abiye ve gece kıyafetleri satan yüzlerce tekstil dükkanı ve mağazanın yanı sıra, Altın, pırlanta, gümüş satan Kuyum mağazaları, küpe, toka, bileklik vb aksesuarları satan bijuteriler cennetidir. Antik halılardan tutunda, rengarenk ve kaliteli deri ceketler ve montlar, deri çanta ve kemer gibi ürünlerde Kuşadası'nda fazlasıyla mevcuttur. Kuşadası'nda bulamayacağınız neredeyse hiç bir şey yoktur.

  Kuşadası gerek sakinlerine gerekse tatilini geçirmek için gelen çok sayıda yerli ve yabancı turiste geniş bir ürün çeşitliliği içinde keyifli ve uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunmaktadır.

  Şehir merkezinde ve Kuşadası çevresinde tüm dükkanlar yaklaşık sekiz ay süren turizm sezonu boyunca haftanın her günü geç saatlere kadar hizmet vermektedirler. Altın ve gümüş takılar, deri ürünleri, halı, hediyelik eşya gibi turizmle gelişen sektörlerin yanı sıra, tekstil, ayakkabı, çanta, bijuteri, parfümeri, kitap-kırtasiye, perde v.b. ilçe sakinlerine yönelik mağazalar da mevcuttur. Kendi alanlarındaki büyük markaların neredeyse tamamını cezp etmeyi başaran Kuşadası' nın, alışveriş alanındaki bir diğer önemli atılımı da kendi yerel markalarını yaratabilmek olmuştur.turkeyarena.com Elbette her yerde olduğu gibi Kuşadası' nda da pazarlık alışverişin şanındandır. Ancak tabi satanın da kazanması gerektiğini unutmadan. Yandaki linkte A' dan Z' ye Kuşadası başlığı altında Kuşadası' nda çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firma ve mağazaların alfabetik bir listesini yer almaktadır. Alışverişe çıkmadan önce bu alanı kullanarak bir ön hazırlık yapabilirsiniz.

  Kuşadası' nda alışveriş yapmak sizin için unutulmaz bir deneyim olacak. Keyifli alışverişler dileriz...
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. GamZe Moderator

Sayfayı Paylaş