KPSS Tercih Programı

Konusu 'KPSS Hazırlık' forumundadır ve RüzGaR tarafından 30 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. RüzGaR Super Moderator


  KPSS Tercih Programı

  Kpss Tercih Programı Kamu personeli adayları için geliştirilmiş bir yazılım olan Kpss Tercih Programı, adayların tercih esnasında klavuzların arasında kaybolmalarını, not alma dertlerini sona erdiren bir yazılım.

  Program otomatik güncelleme özelliğine sahip, yani yeni sınavda veya değişen her klavuzda program kendisini internet bağlantısı yolu ile günceller. Programı kısaca anlatmak gerekirse; tercih listenizi oluşturmak için önce profil oluşturmanız gerekiyor. Hem böylece sadece kendi tercih listenizi değil, eşinizin, dostunuzun da profilini oluşturarak tercih listelerini çıkartabilirsiniz. Program arayüzünde bulunan Türkiye haritası üzerinden tercih etmek istediğiniz bölgeleri seçerek tercih listesinin sadece sizin seçmek istediğiniz bölgelerin görünmesini sağlayabilirsiniz. Nitelik ekleyerek karşınıza çıkan seçim listesini sahip olduğunuz niteliklere göre daraltabilir, ulaşmak istediğiniz listeye daha kolay ulaşabilirsiniz.

  Not: Programı kurduktan sonra, eğer sistemde güncel bir klavuz bulunuyorsa güncelleme ekranı ile karşılaşılır. Klavuzu İndir tuşuna bastıktan sonra 10-20 sn. de yeni klavuz kullanıma hazır hale gelir. Dikkat edilmesi gereken husus güncelleme işi bittikten sonra programı kapatıp tekrar açmaktadır.

  Burdan...
   


Sayfayı Paylaş