Kova Burcu Meslekleri

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 12 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Kova İnsanlarının Başarılı Olacağı Meslekler

  İleri görüşünü, devrimci ve yenilikçi kapasitesini değerlendireceği alanları seçmelidir. Öğrenmeli ve çevresine öğretebilmeli, yeni buluşlar yapabilmelidir.

  Söz konusu iş hayatı olduğunda Kova burcu insanları pek hırslı davranmaz. Maddi başarılar, başkalarını memnun etmeler Kova burcu insanlarına göre değildir. Bir işten başka bir işe geçmeyi tercih edip, kendine uygun olan mesleği aramak Kova burcu insanlarına göredir.

  Bilim adamı, kendine özgü stile sahip araştırmacı, yaşamı kolaylaştıran buluşlara imzasını atan kişi, toplumsal refahı sağlayıcı olabilir. Tıbbı ilgilendiren işlerde uygundur.

  Bilgisayar, elektronik, teknoloji, uzay, havacılık, astroloji, tıp, fotoğrafçılık gibi konularda başarılı olurlar. Düşüncelerini çok iyi ifade edebilen bir yazar, konuşmacı, sendikacı, öğretmen, dinlemeyi bilen ve rehber olabilen bir psikolog, mucit, astronot olabilirler.
   


 2. sabunkopugu Banned

  Kova burcu herzaman zekası ile kendini ön planda tutan bir burç tabiki bütün kova burcu mensupları için demiyorum bunu yükselenler çok önemli bir etken ama genel potansiyel olarak diyebilirim ki zeka çok önemli bir parçası olur kova burçlarının ve karşısından da mutlaka kendisi kadar olmasa da bir zeka parıltısı ararlar. Benim size önerim iş yerinizde bir kova burcu varsa mantığınızla hareket edip akıllıca kararlar vermeye çalışın :)
   

Sayfayı Paylaş