Kova Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 21 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Kova Burcu Kadınının Anlaşabildiği Burçlar

  Kova burcu kadını, öncelikle kendi burcundan olan erkeklerle oldukça iyi anlaşır. Genellikle aynı burçtan insanların iyi anlaşamadığı söylense de, bu kova çiftleri için geçerli değildir. Kova kadını, kova erkeğinde aradığı her şeyi bulabilir. Her iki insan da bağımsızlıklarına düşkün oldukları için birbirlerini özgür bırakacaklardır, bu da o ilişkide kavga ve gürültüye yer vermeyecektir.

  Kova burcu kadını cana yakın, neşeli, sevecen ve konuşkan kadınlardır. Arkadaşlık ilişkilerinde de kendi gibi gerçekçi ve hoş sohbet insanlarla arkadaşlık yapmaktan hoşlanırlar. Havai insanlarla çok iyi dostluklar kurmak konusunda sıkıntılar yaşayan kova burcu kadını, oğlak burcu, başak burcu ve boğa burcu insanları ile iyi anlaşır. Bu insanlar özgürlüğüne düşkün kişiler oldukları için, onu anlayabilecek bir yay burcu ile de kova burcunun iyi anlaşabileceği burçlar arasında yer almaktadır. Kova burcu, zaman zaman tek kalmak ve kafasını dinlemek isteyecektir. Ona saygı duyan insanlarla arkadaşlık yapmak ister. Fazla alıngan olan balık burcu ve yengeç burcuna mensup kişilerle bu nedenle çok da iyi anlaşamazlar.

  Ayrıca terazi erkeği, kova kadını için oldukça ideal bir partnerdir. Terazi erkeğinin hayatı kaliteli bir şekilde yaşama isteği, kova kadını için oldukça albenilidir. Ancak terazi erkeği ilişki konusunda biraz çekingendir. Bu da kova kadının özellikle sekste olan dominant etkisini daha çok gösterebilmesine olanak tanır.

  İkizler erkeği de, kova kadını için cezbedicidir. Her kadın kendini güldüren erkeklerden hoşlanır. Ancak ikizler erkeği kova kadınını o kadar çok güldürür ki, kendinizi büyülenmiş hissedersiniz. Bunun yanı sıra ikizler de tıpkı kova burcu gibi bağımsızlığına düşkün olduğundan, özgürlüğünüzü hiçbir zaman kısıtlamayacaktır.
   


Sayfayı Paylaş