Kova Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 12 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Kova Kadınlarını Elde Etmenin Yolları

  Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkün bir yapıya sahiptir. Bu yüzden bu kadının sadece dişi gibi davranmasını ister ve hareketlerini kısıtlarsanız, düş kırıklığına uğrarsınız. Her ne olursa olsun onu kısıtlamaya çalışmamalısınız, sadece fikrinizi söyleyin, dayatmaya yapmayın. Aksi halde sizden etkilenmez ve uzaklaşır.

  Tatlı sözler, iltifatlar ve aşk sözleri ile bu kadını kandıramazsınız. Duygusal değildir ve aklı ile hareket etmeyi sever, sizde bu şekilde davranarak onda merak uyandırmalısınız, bu sayede onu etkilemeyi başarabilirsiniz.

  Kova burcu kadınının ilgi alanı insanlardır. Çevre sorunları ve açlık sorunları, sokak hayvanlarının düştüğü durum onu üzer ve işe yarayacak bir amaç uğruna savaşır. Ona ilgi duyan bir erkek, bu isteklerini anlayışla karşılamalı ve onun değişmeyeceğini kabul etmelidir.

  Kova burcu kadını, bir sevgili ile birlikte bir arkadaş da arar. Yalnızca sevgili veya yalnızca arkadaş olmak ona yetmez. Gizemli bir yönünüz olsun ve bunu keşfetmeye çalışsın. Yine de bu durumu fazla uzatmamaya özen gösterin, sıkılıp uzaklaşabilir. Doğrucu olun, asla yalan söylemeyin. Tüm bunları uyguladığınız süre sizden etkilenmesini sağlayabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş