Kova Burcu Kadını

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve ot-gu tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Kova Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

  Kova burcu kadınının fiziksel özellikleri arasında en dikkat çekici olanı gözleridir. Her zaman uzaklara dalan gözleri vardır. Heyecanlı oluşu yüz hatlarına yansımıştır. Saçları ince telli ve oldukça bakımlıdır. Açık alın yapısına sahiptir. Göz kapakları genellikle düşüktür ve bakışlarında kimi zaman cansızlık olabilir. Sık sık kaşlarını kaldırır ki bu durumda oldukça çekici görünmesine neden olur. Yüz hatlarına ilginçlik katan, orantılı bir çeneye sahiptir. Dudakları hoş ve biçimlidir. Burun yapıları ise küçüktür ve hoş görünümlüdür. Genel olarak toplu kadınlardır. Ancak yürüyüşleri gerçekten hoştur. Modayı pek takip etmezler, genellikle kendilerine özgün stilleri vardır. Gerçekten ilginç kıyafet seçimleri ile dikkat çekerler. Ancak renk seçiminde gerçekten canlı seçimler yaptığını söylemek gerekir.

  Kova Burcu Kadını Aşk

  Kova burcu kadını gerçekten iyi bir aşıktır. Aşk hayatında her zaman nazik, ilgili ve düşünceli bir partnerdir. Ancak bu kadar özelliğin, birlikte olduğu kişinin Kova burcu kadınının hayatının merkezinde olacağı anlamına gelmez. Onunla birlikte olan kişi zaman zaman Kova burcu kadınının bağımsızlığına saygı duyarsa, uzun süreli birliktelik kurabilirler.

  Kova burcu kadını, aşk hayatında ilk zamanlarda pek ilgili görünmeyebilir ancak zaman geçtikçe, güvendikçe tüm sevgisini gösterecektir. Bunu kimi zaman partnerine çok değer verdiği içinde yapabilir. Kova burcu kadını çekici olduğundan dolayı partner bulmakta zorluk çekmez. Ancak şunu da belirtmek gerekir; çok fazla seçicidir ve bu nedenle hayatına fazla insan girmez. Kıskançlıktan zaman zaman hoşlanmayacaktır.

  Kova burcu kadınının olumlu özellikleri

  Kova burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; insancıl olması en dikkat çekici özelliğidir. Hemen her konuda yaratıcı olmayı bilir. Arkadaşlıklara önem verir. İhtiyacı olan her insana yardım etmeyi sever. İyimser ve hoşgörülü kadındır.

  Kova burcu kadınının olumsuz özellikleri

  Kova burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; saplantılı olması en dikkat çekici olumuz özelliğidir. Kimi zaman anlaşılmaz, dar görüşlü ve huysuz bir kadın olabilir. Geleneklere bağlı değildir ve karşı çıkar. Sorumluluklarının farkında değildir ve zaman zaman dengesiz davranışlar sergileyebilir.

  Nasıl erkeklerden hoşlanır?

  Kova burcu kadını her zaman, hiç eksilmeyen saygıya sahip erkeklerden hoşlanır. Değerli olduğunu hissettiren kişiden ister istemez hoşlanabilir. Ciddiyetsizlikten ve laubali davranışlardan hoşlanmaz, bu nedenle ciddiyetini her zaman koruyan, ancak zaman zaman kendisini güldürebilecek, eğlenceli erkeklerden hoşlanır. Kısıtlanmaktan nefret eder ve bu tarz davranışlarda bulunan erkeklerden uzak durmaya çalışır. Kova burcu kadını düşüncesine önem veren erkeklerden hoşlanır.

  Nasıl etkilenir?

  Kova burcu kadınını etkilemek istiyorsanız özellikle kendiniz olun. Sakın kopya davranışlar sergilemeyin. Kendiniz olmaya dikkat edin. Öncelikle dostça davranışlar sergileyin. İnandığınız bir şey konusunda o size tersini söylese de kolaylıkla kabul etmeyin ve inandığınız şeyi savunun. Cesaretli olun ve dik durmayı bilin. Yine de sert olmamaya özellikle dikkat edin. Çok samimi davranmayın ve belirli bir çizginiz olsun.

  Nelerden hoşlanır?

  Kova burcu kadını sosyal olarak oldukça aktif bir karaktere sahiptir. Arkadaşları ile vakit geçirmekten ve onlarla eğlenmekten hoşlanır. Entelektüel bir çevreye sahiptir. Bilimsel araştırmalar yapmaktan hoşlanır. Ayrıca kitap okumayı da severler. Tasarım konularıyla ilgilenmekten hoşlanır ve bu konuda da başarılıdırlar.

  Hediye seçimi

  Kova burcu kadınına hediye almak istiyorsanız bu size biraz pahalıya patlayabilir. Yeni piyasaya çıkmış elektronik eşyalar alabilirsiniz. Fotoğraf makinası ya da akıllı telefon gerçekten hoşlarına gidecektir. Ayrıca astrolojiye meraklı olan Kova burcu kadınına bu konuda bir araştırma kitabı alabilirsiniz. Resim albümü alırsanız, Kova burcu kadınını gerçekten mutlu edebilirsiniz. Kova burcu kadını kristali sever ve üzerinde kristal olan bir kolye alabilirsiniz. Kıyafet almayı düşünüyorsanız da gerçekten marka olan ve modayla uyumlu seçimler yapmalısınız.
   


Sayfayı Paylaş