Kova Burcu Kadını Özellikleri

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 12 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Kova Burcu Kadınlarının Genel Özellikleri

  Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkün,kararlı, becerikli ve değişken yapısıyla dikkati çeker. Neşeli ve keyifli bir kişiliği vardır. Çevresinde aranan ve fikrine önem verilen bir dosttur. Dostluğa çok önem verir ve kendi gibi düşünen insanlarla arkadaşlık etmekten çok keyif alır.

  Kova burcu kadını akılcı ve sorunlara pratik çözümler bulan yapısıyla güçlü bir karakter çizer. Çalışkandır ve giriştiği her işte başarılı olur.Maddi konularda savurgandır ve düşüncesizce para harcamayı sever.

  Kova burcu kadını kendisini kısıtlayan beraberliklerden uzak durmayı tercih eder.Kişilik olarak zordur. İyi niyetli, kafaca uyuştuğu ve kendisini anlayan bir erkekle mutlu olabilir. Sevdiği zaman mükemmel bir aşık olacak ve ilişkisini keyifli hale getirmek için elinden geleni yapacaktır. Dürüsttür ve güvenilirdir. Çevresindeki insanlara karşı gayet açık ve nettir.

  Duygusal anlamda hassastır ve derin hislere sahiptir.Değişikliği ve farklılığı sever ve ilişkisinin de böyle olması için çaba harcar. Hayata dair her şeyi paylaşmayı sever ve iyi bir partner olur.Evine düşkündür. Eğlenceli bir eş ve düşünceli bir anne olacaktır.

  Nelerden hoşlanır?
  Kova burcu kadını sosyal olarak oldukça aktif bir karaktere sahiptir. Arkadaşları ile vakit geçirmekten ve onlarla eğlenmekten hoşlanır. Entelektüel bir çevreye sahiptir. Bilimsel araştırmalar yapmaktan hoşlanır. Ayrıca kitap okumayı da severler. Tasarım konularıyla ilgilenmekten hoşlanır ve bu konuda da başarılıdırlar.

  Hediye seçimi: Kova burcu kadınına hediye almak istiyorsanız bu size biraz pahalıya patlayabilir. Yeni piyasaya çıkmış elektronik eşyalar alabilirsiniz. Fotoğraf makinası ya da akıllı telefon gerçekten hoşlarına gidecektir. Ayrıca astrolojiye meraklı olan Kova burcu kadınına bu konuda bir araştırma kitabı alabilirsiniz. Resim albümü alırsanız, Kova burcu kadınını gerçekten mutlu edebilirsiniz. Kova burcu kadını kristali sever ve üzerinde kristal olan bir kolye alabilirsiniz. Kıyafet almayı düşünüyorsanız da gerçekten marka olan ve modayla uyumlu seçimler yapmalısınız.
   


Sayfayı Paylaş