Kova Burcu İş Hayatı

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 12 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Kovaların İş Hayatı ve Meslekleri

  Aklı ve mantığını çok iyi kullanan bir burç olan kova burcu, iş hayatı ve kariyer konusunda en başarılı burçlardan biridir. Kova burcunun kadını da erkeği de hırslıdır. Bu durumda bir işi kafalarına koyduklarında, onu başarmadan rahat edemezler. Bu insanlar, her sektörde rahat edemezler.

  Genellikle kafalarını kullanabilecekleri, özellikle matematik ve sayılarla ilgili alanlarda başarılı olabilirler. Genellikle bankacı, muhasebe, politika gibi mantıksal sektörlerde başarılı olan kova burcu, her zaman aklını kullanır ve yönetmeyi çok sever. Bu burcun insanları, çalıştıkları ortamda yöneticilik yapmak ister. Bu durumda da bunun için çok çalışacaktır. Bir kova burcu insanının başarılı olmak için gecesini gündüzüne katıp çalıştıklarını görebilirsiniz. Çalıştığı işin açık ve net olmasını isteyen kova burcuna mensup kişiler, gizli kapaklı işlerden çok hoşlanmazlar.

  Hedefleri olan ve hedeflerine ulaşmak için çalışan kova burcu, özellikle karmaşık alanlarda aranan isimlerden biridir. Sorunlarla başa çıkma konusunda zorlandığınız zamanlarda, bir kova burcu yardımınıza koşabilir. Özellikle takım çalışmalarında takımın öne çıkan ismi olma konusunda oldukça başarılı olan kova burcu, maddi başarılar konusunda da oldukça başarılıdır. Maddiyata önem veren bu burcun insanları, mutlu oldukları bir iş kadar, iyi para kazanabilecekleri bir işte çalışmaya da çok önem verirler. Sosyal bir burç olan kova burcu, insanları idare etmeyi çok iyi bildiğinden, politika ve başkanlık gibi alanlarda da oldukça başarılı olduklarını görebilirsiniz.

  Uygun meslekler: Bilim adamı, kendine özgü stile sahip araştırmacı, yaşamı kolaylaştıran buluşlara imzasını atan kişi, toplumsal refahı sağlayıcı olabilir. Tıbbı ilgilendiren işlerde uygundur.

  Bilgisayar, elektronik, teknoloji, uzay, havacılık, astroloji, tıp, fotoğrafçılık gibi konularda başarılı olurlar. Düşüncelerini çok iyi ifade edebilen bir yazar, konuşmacı, sendikacı, öğretmen, dinlemeyi bilen ve rehber olabilen bir psikolog, mucit, astronot olabilirler.
   


Sayfayı Paylaş