Kova burcu erkeğinin anlaştığı burçlar

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Kova erkeğinin anlaşabileceği kafa yapısı ve anlaştığı burçlar

  Kova burcu erkeği, yüksek enerjili ve hareketli insanlardır. Dışarıda gezmekten, arkadaşları ile sohbet etmekten ve eğlenmekten çok hoşlanan bu erkekler, yine kendi gibi eğlenceli ve hareketli insanlardan hoşlanır. Özgürlüğüne düşkün bir erkek olan kova burcu erkeği, gece sabaha kadar gezip eğlenebileceği arkadaşlarla daha iyi anlaşır. Kova burcu erkeği, yay burcuna mensup kişilerle iyi anlaşır. Ayrıca kova ve akrep iyi birer dost olabilirler. Akrep burcu sır tutmayı da eğlenmeyi de çok iyi bildiğinden, kova burcunun sayılı arkadaşları arasında yer alacaktır. Kova burcu erkekleri, ikizler burcuna mensup kişilerle de çok iyi anlaşır. Her ikisi de gezmek ve birlikte eğlenmek konusunda oldukça başarılı olduklarından, birlikte çok hoş vakit geçireceklerdir.

  Kova burcu erkeğinin en uyumlu olduğu adınlar genellikle terazi burcundan çıkarlar. Bunun en önemli nedeni de terazi kadının da tıpkı kova erkeği gibi oldukça zeki olmasıdır. Terazi kadını yaşamını oldukça kaliteli bir şekilde idame ettirmek ister. Sanattan anlar, estetik kaygı güder. Bu yüzden kova burcu ile oldukça uyumlu bir çift olurlar.

  Bunun yanı sıra kova erkeği ile ikizler kadını da tıpkı terazi kadını gibi birbirleri ile uyumluluk gösterirler. Bunun en büyük nedeni de mental olarak aynı olmalarıdır. Aynı şeylere gülerler, aynı şeylere ağlarlar ve birbirlerine hep destek olurlar. Bunun yanı sıra ikizler kadınının sürprizlerle dolu olduğunu eklemek gerek. Eğer sürprizlerden hoşlanıyorsanız, ikizler kadını tam size göre.

  Bununla birlikte koç kadını, kova erkeğinin davranışlarına hayrandır. Dolayısıyla bir koç kadınını tavlamak için çok da fazla efor sarf etmenize gerek kalmaz. Kendiniz olun yeter!
   


Sayfayı Paylaş