Kova Burcu Erkeği Özellikleri

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Kova Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

  Kova burcu erkeği fiziksel olarak çekici bir yapıya sahiptir. Bakışları genellikle insanları etkileyecek biçimdedir. Heyecanlı olmaları yüzlerine yansır. Bakımlı ve ince telli saçlara sahiptir. Düşük göz kapaklarının olduğunu ve bayın bakışlı olduğunu söylemek gerekir. Açık alın yapısına sahiptir. Orantılı çeneleri yüzlerine ilginç bir görüntü verir. Dudakları ise her zaman gülümsemeye hazır biçimdedir. Burun yapıları genellikle küçüktür. Kova erkekleri karizmatik bir görünüme sahiptirler.

  Kova burcu erkekleri genellikle toplu vücut yapısına sahiptir. Kova burcu erkeği genel olarak modayı takip etmez. Kendi stillerini yaratır ve gerçekten farklı giyim seçimleri vardır. Canlı renkleri tercih eder. Ruh haline göre kıyafet seçimi yaparlar.

  Kova Burcu Erkeği Aşk

  Kova burcu erkeği, aşk hayatında son derece nazik ve ilgili bir partner olarak karşımıza çıkar. Bu tarz davranışlar sergiliyor olmasına rağmen, birlikte olduğu kişiyi hayatının merkezi haline getirmez. Bağımsızlığına düşkün bir yapıya sahiptir. Bağlanmaktan ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kova burcu erkeği ile beraber olan kadın, öncelikle onunla arkadaş olmayı başarmalıdır. Bunu sağlayan kadın, Kova erkeği ile uzun bir ilişki yaşayabilir.

  Kova burcu erkeği aşk hayatında bir ilişkiye başladığında ilk zamanlarda soğuk ve uzak davranabilir. Aslında bunu da partnerine aşırı derecede değer verdiği için yapar. Sevdiği zaman içinde fırtınalar ile baş başa kalır. Bağımsızlığından vazgeçip, vazgeçmeyeceğini düşünür. Yoğun bir sevgi içerisindedir. Kova burcu ile birlikte olan kadın onu yönlendirmek yerine, onunla hareket etmeyi bilmelidir. Zaman zaman kıskanç olabilir.

  Kova burcu erkeğinin olumlu özellikleri

  Kova burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı insancıl ve arkadaşlığa önem veriyor olması dikkat çeker. İnsanlara yardım etmekten hoşlanır, oldukça yardımsever bir karaktere sahiptir. İyimser, yaratıcı ve bağımsızdır.

  Kova burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

  Kova burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; sorumsuz olması ve anlaşılmaz davranışlar sergilemesi dikkat çeken olumsuz özellikleridir. Saplantılı bir erkektir ve kimi zaman dengesiz davranışlarda bulunabilir. Huysuz, aşırı yenilikçi ve dik kafalı olması diğer olumsuz özellikleri olarak gösterilebilir.

  Burçlarla uyumu

  Kova burcu erkeği uzun süreli ve kalıcı birliktelik istiyorsa, Yay burcu kadınını tercih etmelidir. Bu kadın ile birlikte son derece mutlu ve uyumlu birlikteliğe sahip olabilirler. İkizler burcu kadınıyla renkli ve maceralı bir ilişki kurabilir. Son derece eğlenceli bir ilişkiye sahip olabilirler. Fiziksel ilişki bakımından, Aslan burcu kadınıyla sonra derece uyumlu olabilirler.

  Nasıl kadınlardan hoşlanır?

  Kova burcu erkeği istediklerine karşı sorun çıkartmayacak, kendisine koşulsuz bir şekilde bağlılık göstereceğine inandığı, tercihlerini ve kararlarını sorgulamayacak kadınlardan hoşlanır. İsteklerine saygı duyan ve kendisini onaylayan kadından hoşlanmaması söz konusu bile olamaz. Ancak kendisine uyum göstermeyen, yaptıklarına ve kararlarına karşı sorun çıkartan kadından olabildiğince uzak durmaya çalışır.

  Nasıl etkilenir?

  Kova burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız dikkatli olmalısınız. Özgürlük düşkünü olan Kova erkeği kısıtlanmaktan nefret eder. Onu kısıtlamamaya dikkat edin. Kova burcu erkeğini etkilemek için duygularınızı gizlemeniz gerekir. Kova erkeği aklını kullanarak bir şeyi elde etmek ister. Sizi araştırmasını sağlayın, merak uyandırın ve gizli yönleriniz olsun. Sizi tam olarak çözmesine izin vermeyin. Doğrucu olduğunu hissettirin, asla ama asla yalan söylemeyin. Tüm bunları uyguladığınız sürece Kova burcu erkeğini etkileyebilirsiniz.

  Nelerden hoşlanır?

  Kova burcu erkeği sosyal çevresiyle bir arada olmaktan, yeni yerler keşfetmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanır. Her konuda araştırma yapmaktan ve yaratıcı olmaktan hoşlanırlar.

  Hediye seçimi

  Kova burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ve maddi olarak güçlü biriyseniz elektronik, ilginç ve yeni çıkmış bir şey alabilirsiniz. Diz üstü bilgisayar, tablet ya da bilgisayar alabilirsiniz. Bilgisayarda oynamak için yeni bir oyun ya da haporlör alabilirsiniz. Kova burcu erkeği gökyüzünü izlemeyi sever, bu nedenle ona bir teleskop da alabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş