Kova Burcu Bebeğinin Özellikleri

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 12 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Kova Bebekleri ve Özellikleri

  Kova burcu en kendine has burçlardan biridir. Çok farklı kişiliklerin arasında bile kendileri olarak kalmayı başarırlar. Ancak yeni tecrübelere ve çeşitliliğe de açıktır. Diğer bebeklerin asla yemediği yiyecekleri sevebilir veya herkesin bayıldığından hoşlanmayabilir.

  Kova burcu bebeği özgür, yerinde duramayan, isyankar ve sıra dışıdır. Özgürlük ve bireysellik peşinde olan bu burcun bebekleri kendi alanlarını korumayı ister.

  Genellikle sakin, bazen de ani çıkışlar yapabilirler. Oldukları gibi kabul görmedikleri takdirde isyankar, inatçı ve depresif olabilirler.

  Çocukken giyinmekten hoşlanmazlar. Yaratıcılıkları ve yetenekleri olağan dışıdır ama hayallerini gerçekleştirmek ve geliştirmek için özgürlüğü ihtiyaçları vardır.

  Güzel, yeni ve farklı şeyleri sever. Küçük yaşta müzelerde ve doğa da gezmekten hoşlanır, okumaya başlayınca kitaplara ve film lere merak sarar.

  Kovalar idealisttir ve burçlar kuşağının gösterişli tipleridir. Arkadaşlık onlar için çok önemlidir, bu nedenle okula gitmeyi severler, aktiviteler ve toplantılara katılmak isterler. Yeni insanlarla tanışmayı, konuşmayı, tartışmayı severler.

  Algılamaları ve hisleri kuvvetlidir, araştırır ve öğrenirler, sonuca hızlı ulaşmayı severler.

  Hayatlarında değişiklik önemlidir, rutin ve durağanlık onları sıkar, kalabalık ortamlar, aktiviteler ve toplantılar onlar için önemlidir.

  Hayatın ileriki aşamalarında sizin idealize ettiğiniz şekilde davranmayabilirler. Bu nedenle küçük yaştan itibaren onun farklı olduğunu kabul etmeniz gerekecektir.
   


Sayfayı Paylaş