Köprü Çalışması Ne Zaman Bitecek

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Köprüdeki Trafik Çilesi Ne Zaman Bitecek
  Köprü Çalışması Ne Zaman Bitecek, köprü çalışmaları ne zaman bitecek, Köprü Tamiratı Ne Zaman Bitecek, Köprü Çilesi Ne Zaman Bitecek, Köprü Trafiği Ne Zaman Bitecek Açıklandı

  Fatih Sultan Mehmet ve Haliç köprülerindeki bakım ve onarım çalışmalarının başında bulunan Karayolları İşletmeler Başmühendisi Beyhan Yaraman, "Olağanüstü bir aksilik olmazsa cuma gününe kadar kapatılan üçüncü şeritteki çalışmayı bitirmeyi planlıyoruz" dedi. Çalışma cuma biterse 4 şeritli köprüde ulaşım yine iki şeritten sağlanacak.

  [​IMG]

  Cumartesi 1 şerit daha trafiğe açılacak
  Karayolları İşletmeler Başmühendisi Beyhan Yaraman, şu bilgileri verdi:

  Şu anda asfaltlama çalışması devam ettiği için bir şerit daha kapamak zorunda kaldık. Şu anda birinci fazı bitirmek üzereyiz. Burası bitince ikinci faza geçeceğiz. İkinci fazda ise Avrupa'dan Anadolu Yakası'na geçişteki sol iki şeridi kapatacağız. Yine asfaltlama çalışması sırasında üçüncü şerit de kapanacak. Yaptığımız yeri trafiğe vererek öbür faza geçeceğiz. Dört fazda çalışmayı bitireceğiz. Her an bir aksilik olabilir ama bu çalışma bir kaç günlük bir iş. Olağanüstü bir aksilik olmazsa cuma gününe kadar asfalt çalışmasını bitirmeyi hedefliyoruz. Asfalt çalışması bitince köprüde ulaşım yine iki şeritten sağlanacak. Asfalt çalışmasını başladığımız yerde hızla bitiriyoruz. Köprünün ortalarına kadar geldik. Geceleri de çalışmaya devam ediyoruz."

  Alternatif yollar için 444 4 154'ü arayın
  İBB Trafik Operatörü Murat Kazanasmaz trafik çilesinden bıkan istanbullulara şu tavsiyelerde bulundu: "Eskiden yoğun saatler vardı. Artık bu saatler ortadan kalktı. Hangi saatte neresi tıkalı bilinmiyor. Mesela Beşiktaş'tan Köprü'ye gidiş boş olabiliyor ama sürücüler bunu bilmedikleri için 2'nci Köprü'ye gidebiliyor. 444 4 154 no'lu numarayı ararlarsa alternatif yolları öğrenebilirler."
   


Sayfayı Paylaş