Köpeği ısırarak öldürdü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BuLuT5 tarafından 10 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

 1. BuLuT5 Well-Known Member


  Gazeteciliğin ünlü sözü gerçek oldu. Köpek adamı değil adam köpeği ısırdı..
  Çin'de bir köylü kendi beslediği köpeğe saldıran başka bir köpeği ısırarak öldürdü.

  Yerel medya, Çin'in Hebei eyaletine bağlı Xingtai kasabasındaki olayla ilgili olarak 'Köpeğin insanı ısırması haber değildir, ama insanın köpeği ısırması bir haberdir. Ancak insanın bir köpeği ısırarak öldürmesi ise çok büyük bir olaydır.'' yorumunu yaptı.

  Yerel yayımlanan Yanzhao Şehir Gazetesi'nin haberine göre, Gın soyadlı bir köylü gece vakti kendi beslediği küçük köpeğe saldıran büyük bir köpeği ısırarak öldürdü. Gece vakti yetiştirdiği karpuzlara gözcülük ettiği sırada kendi köpeğinin inleme seslerini duyan köylü, eline bir elektrikli fener alarak sesin geldiği tarafa yöneldi. Lambayı doğrulttuğunda yabancı büyük bir köpeğin kendi beslediği küçük köpeğin boğazını ısırarak öldürmekte olduğunu fark eden Gın, elinde kendini koruyacak bir şey olmadığı için ilk önce köpeğe kendi yetiştirdiği karpuzları fırlattı. Köpeğin üstüne birkaç karpuz fırlatmış olmasına rağmen büyük köpeğin hala kendi köpeğini bırakmadığını gören köylü, bunun üzerine elleriyle büyük köpeğin arka ayaklarına sarıldı. Daha sonra köpeğin bacaklarını sol koluyla tutmaya çalışan Gın, sağ eli ile de köpeğe vurmaya başladı. Bu sırada büyük köpek dönerek köylünün sağ kolunu ve omzunu ısırarak, ağır şekilde yaraladı.

  ÇARESİZ KALAN KÖYLÜ KÖPEĞE KAFA ATTI

  Habere göre, köpek omzundan ısırdığı sırada çareyi sadece kafa atmakta bulan çaresiz köylü bir süre köpeğin boğazına ve civar yerlerine kafa atarak direnmeye çalıştı. Bu sırada bir hayli yaralanan ve acı çeken Çinli köylü son çare olarak köpeği ısırdı. Kafa atmaya çalıştığı sıra köpeği boğazından yakalamayı başaran çaresiz köylü, köpeği yaklaşık 10 dakika boyunca hareketsiz kalana kadar can havliyle ısırdı. Olay sonrası bütün vücudu kan içinde kalan ve ağır biçimde yaralanan köylü, olayın duyulmasının ardından çevredekilerce en yakındaki sağlık ocağında kaldırılarak tedavi altına alındı.

  Köylüler, olayı haberleştiren gazeteciye, köpeği ısırarak öldüren köylüyü daha önce 'koca ağızlı' lakabıyla çağırdıklarını anlattı. Haberde, köylünün çevresindekilere, "Köpeği ısırdığımı kimseye söylemeyin" ricasında bulunduğu kaydedildi.

  Sağlık durumunun şu an iyi olduğu belirtilen Gın'ın, tedavi masrafları için 1000 yuandan (yaklaşık 133 dolar) fazla para harcadığı açıklandı.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  adamda iyi agız varmış köpeği boğazından ısırarak öldürmek her babayitin harcı değil
   
 3. GamZe Moderator

  Çin'li bu herşey beklenir
   
 4. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

  yuh köpek katili oldu:f
   
 5. illegal_18 Well-Known Member

  paylaşım için tşk...
   
 6. yagmur Well-Known Member

  adamlar yiyorlar...:( ısırarak öldürmüş neki...
   
 7. esra Well-Known Member

  köpekler bir konu hakkında fikir edinemezler sadece bir olay karşısında direk koruma olarak tepki verirler ama insanlar düşünürler bence adam başka türlü kendini ve köpeğini koruyabilirdi bence iğrenç bir durum!!!.........:(
   
 8. KaPTaN Well-Known Member

  degişik bir olay alısık degılım paylşm için sağol
   
 9. BaRıŞ Well-Known Member

  bide kafa atmış :D
   
 10. EmRe Well-Known Member

  iğrençç midem bulandı
   
 11. ShaDow_19 Well-Known Member

  Ne yapsın adamcağız hLL olsun ama.. Kendi köpeğini korumak için kendini feda etmişş.. Bence çok büyük bi fedakarlık.. Bunu insan insana yapmıyor bugünlerde haberiniz vardır sanırsam..
   

Sayfayı Paylaş