Kolay ve Başarılı Bir Video Düzenleme Programı

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 28 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Gayet başarılı ve güzel bir video düzenleme programı kullanımı basit ve de ücretsiz kesinlikle tavsiye edebilirim. MAGIX Video easy 3 HD. Video düzenlemeye yeni başlayanlar için ideal bir program. Tatil, kutlama, düğün, nişan, doğum günü ya da etkinliklerden oluşan kendi kayıtlarınızı sorunsuzca ve etkileyici şekilde Video-DVD ya da Blu-ray Disc'lere dönüştürebilir, videolarınızı internette sunabilirsiniz. Deneyin. Siz de etkileneceksiniz!

  1,2,3... İşte Video-DVD'niz hazır 1. Filme alın
  - Tüm kaynaklardan video aktarımı - Geçerli tüm Camcorder türleri desteği - AVCHD Video kamera desteği

  2. Düzenleyin
  - İstenmeyen sahneleri silin - Metinler ve Efektler ekleyin - Menü seçin ve yazdırın

  3. Tadını çıkarın
  - PC'de: Hazır haldeki videolarınızın tadını çıkarın - TV'de: Her tür DVD-/Blu-ray-Çalar ile uyumlu - İnternet'de: Filmlerinizi doğrudan İnternet'e aktarın

  [​IMG]

  YENİ! % 90'a varan oranlarda daha fazla hız
  MAGIX Video easy 3 HD bir önceki sürümüne göre % 90'a varan oranlarda daha hızlı. Gerçek zamanlı efekt önizlemede, büyük video projelerinin yüklenmesinde ya da hızlandırılmış AVCHD dışarı aktarımı gibi birçok alanda iyileştirilmiş performansın tadını çıkarın. Bu sayede bitmiş haldeki filminizi izlemek için kendinize daha fazla zaman ayırın.
   


 2. GuNaHKaR Well-Known Member

  Yeni: Tamamen yeniden düzenlenmiş kullanıcı arayüzü ve pencereler. Bu sayede videolarınızı daha konforlu şekilde düzenleyin.

  Sadece daha iyi görünmekle kalmıyor: Video easy 3 HD ile video düzenlemeyi daha kolay ve rahat yapabilmeniz için tüm kullanıcı arayüzünü ve pencereleri daha renkli bir hali getirilmiş. Bunun dışında tüm semboller yeniden düzenlenmiş, düğmelerin boyutlarıbüyütülmüşve mesela bir klibi silmek için gereken ek alanlar eklenmiş. Ayrıca konumlama işlemini daha da optimize ettik.

  Geçerli tüm Camcorder türleri ile uyumlu
  MAGIX Video easy 3 HD ile her zaman en güvenli adrestesiniz: Geçerlitüm video kameralar ile uyumlu olması programı hem genel kullanım içinideal kılıyor ve programın geleceği açısından garanti veriyor.

  İndir-Download:
  http://www.magix-online.co.uk/network/tr/2011/pool_tr/video_easy_3_hd_310mb_tr.exe
   

Sayfayı Paylaş